A-1 2017-09-16 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - UMKS Tuszyn I Dobrowolski Dawid II Dobrowolski Marek Sekretarz Kowalow Agnieszka
A-2 2017-09-16 MKS 16 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kisiel Jacek II Kuciapiński Piotr Sekretarz Nowakowska Anna
A-3 2017-09-16 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kowalow Agnieszka
A-4 2017-09-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kisiel Jacek II Kuciapiński Piotr Sekretarz Nowakowska Anna
A-5 2017-09-16 MKS 16 Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Dobrowolski Dawid II Kowalow Agnieszka Sekretarz Dobrowolski Marek
A-6 2017-09-16 MUKS JUVENIA Rawa M. - UMKS Tuszyn I Kuciapiński Piotr II Kisiel Jacek Sekretarz Nowakowska Anna
A-7 2017-09-16 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kowalow Agnieszka II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Dawid
A-8 2017-09-16 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MKS 16 Łódź I Kuciapiński Piotr II Kisiel Jacek Sekretarz Nowakowska Anna
N/A 2017-09-16 turniej - pauzuje I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Szymczak Dariusz L I Baran Przemysław L II Pacler Dominik
A-9 2017-09-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kowalow Agnieszka II Dobrowolski Marek Sekretarz Dobrowolski Dawid
A-10 2017-09-17 UMKS Tuszyn - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kisiel Jacek II Kuciapiński Piotr Sekretarz Nowakowska Anna
N/A 2017-09-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - pauzuje I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Klimczak Bartosz L I Baran Przemysław L II Pacler Dominik
N/A 2017-09-23 turniej - turniej I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kopacz Henryk L I Łyszkowicz Wojciech L II Dobrowolski Szymon
N/A 2017-09-23 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kujawska Irmina Sekretarz Torbicki Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-1 2017-09-23 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - VOLLEY TEAM Żychlin I Humerski Czesław II Cieślak Michał Sekretarz Sekieta Henryk
B-2 2017-09-23 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Woźniak Halina II Sasak Krzysztof Sekretarz Brzeziński Michał
B-3 2017-09-23 VOLLEY TEAM Żychlin - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Humerski Czesław II Cieślak Michał Sekretarz Sekieta Henryk
B-4 2017-09-23 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - SL SALOS - WODNA Łódź I Woźniak Halina II Sasak Krzysztof Sekretarz Brzeziński Michał
B-5 2017-09-23 SL SALOS - WODNA Łódź - VOLLEY TEAM Żychlin I Humerski Czesław II Cieślak Michał Sekretarz Sekieta Henryk
B-6 2017-09-23 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Sasak Krzysztof II Woźniak Halina Sekretarz Brzeziński Michał
C-1 2017-09-23 MUKS LIBERO Pajęczno - LUKS CZARNI Szczerców I Bienias Przemysław II Zawierucha Dariusz Sekretarz Żabicki Bogdan
C-4 2017-09-23 UKS Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno I Marynowski Miłosz II Skórka Łukasz Sekretarz Sobczak Radosław
N/A 2017-09-23 SMS PZPS Spała II - Energa NET Ostrołęka L1 Strawiński Rafał L2 Strawiński Adrian
C-6 2017-09-23 ZKS Włókniarz Zgierz - LUKS CZARNI Szczerców I Marynowski Miłosz II Skórka Łukasz Sekretarz Sobczak Radosław
C-7 2017-09-23 UKS Ozorków - ZKS Włókniarz Zgierz I Bienias Przemysław II Zawierucha Dariusz Sekretarz Żabicki Bogdan
C-9 2017-09-23 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno I Marynowski Miłosz II Skórka Łukasz Sekretarz Sobczak Radosław
C-10 2017-09-23 LUKS CZARNI Szczerców - UKS Ozorków I Bienias Przemysław II Zawierucha Dariusz Sekretarz Żabicki Bogdan
N/A 2017-09-23 KPS SKRA Bełchatów SA - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle L1 Taroń Adam L2 Dobrowolski Marek L3 L4
N/A 2017-09-24 turniej - turniej I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Łyszkowicz Wojciech L II Dobrowolski Szymon
N/A 2017-09-24 pauzuje - pauzuje I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-09-30 KS LECHIA Tomaszów M. II - LUKS Dobroń I Wojtczak Tomasz II Załęska Paulina Sekretarz Woźniak Halina
4 2017-09-30 KS HURAGAN Widawa - KS STAL Głowno I Skórka Łukasz II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Sekieta Henryk
5 2017-09-30 SMS PZPS Spała III - MUKS JUVENIA Rawa M. I Brzeziński Michał II Bilkowski Piotr Sekretarz Nowakowska Anna
A-2 2017-09-30 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA Tomaszów M. III I Kuś Dominik II Pacler Dominik Sekretarz Klimczak Bartosz
A-3 2017-09-30 KS LECHIA Tomaszów M. - KS LECHIA Tomaszów M. II I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
a-2 2017-10-01 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Załęska Paulina II Marynowski Miłosz Sekretarz Wojtunik Krzysztof
b-1 2017-10-01 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Ozorków I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kadziak Zdzisław
b-2 2017-10-01 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Cieślak Michał II Kujawska Irmina Sekretarz Woźniak Halina
c-1 2017-10-01 CARO TEAM Opoczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
c-2 2017-10-06 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - MUKS LIBERO Pajęczno I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Kadziak Zdzisław
N/A 2017-10-06 KPS SKRA Bełchatów SA II - pauzuje I Kisiel Jacek II Płaza Zbigniew Sekretarz Kisiel Bartosz L I Brożyna Andrzej L II
a-4 2017-10-07 KS Budowlani Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kołodziejczyk Janusz
b-3 2017-10-07 UKS Ozorków - EKS SKRA Bełchatów I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Zawierucha Dariusz
b-4 2017-10-07 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Humerski Czesław II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Dobrowolski Szymon
c-4 2017-10-07 CARO TEAM Opoczno - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Cieślak Michał II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
6 2017-10-07 KS STAL Głowno - SMS PZPS Spała III I Lewicki Tomasz II Choroba Piotr Sekretarz Pacler Dominik
8 2017-10-07 KS LECHIA Tomaszów M. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Sasak Krzysztof II Kujawska Irmina Sekretarz Baran Przemysław
9 2017-10-07 MKS Zduńska Wola - LUKS Dobroń I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Nowakowska Anna
10 2017-10-07 ULKS MOSiR Sieradz - LUMKS Kasztelan I Bors Jakub II Grzelak Marcin Sekretarz Woźniak Halina
N/A 2017-10-07 KPS SKRA Bełchatów SA II - pauzuje I Kisiel Jacek II Płaza Zbigniew Sekretarz Kisiel Bartosz L I Brożyna Andrzej L II
1 2017-10-07 LKS Czarni Wirex Rząśnia - KONSPOL Słupca Sekretarz Kanicka Bogna L1 Lewera Jacek L2 Pawełka Maciej
1 2017-10-07 SMS PZPS Spała - AGH Kraków Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kuś Dominik L2 Piotrowski Wojciech
2 2017-10-07 KS LECHIA Tomaszów M. - AZS Stal Nysa Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Szymczak Dariusz L2 Cieślak Michał
1 2017-10-07 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS Mysiadło Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kowalow Agnieszka L2 Załęska Paulina
1 2017-10-08 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bors Jakub II Załęska Paulina Sekretarz Czerwiński Andrzej
2 2017-10-08 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Załęska Paulina II Bors Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej
3 2017-10-08 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Załęska Paulina II Bors Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej
1 2017-10-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów I Kuś Dominik II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kamiński Marek
2 2017-10-08 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Piotrowski Wojciech II Kuś Dominik Sekretarz Kamiński Marek
3 2017-10-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Piotrowski Wojciech II Kuś Dominik Sekretarz Kamiński Marek
1 2017-10-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kaliszczuk Mateusz II Kujawska Irmina Sekretarz Żabicki Bogdan
2 2017-10-08 KS DZIEWIĄTKA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kujawska Irmina II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Żabicki Bogdan
3 2017-10-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Kujawska Irmina Sekretarz Żabicki Bogdan
1 2017-10-08 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SL SALOS - WODNA Łódź I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Zawierucha Dariusz
2 2017-10-08 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Bienias Przemysław II Zawierucha Dariusz Sekretarz Dropiński Michał
3 2017-10-08 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków I Zawierucha Dariusz II Dropiński Michał Sekretarz Bienias Przemysław
1 2017-10-08 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Bartodziejski Robert
2 2017-10-08 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Lewera Jacek
3 2017-10-08 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS LIBERO Pajęczno I Bartodziejski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kanicka Bogna
1 2017-10-08 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Baran Przemysław II Rupniewski Ryszard Sekretarz Szymczak Dariusz
2 2017-10-08 LUKS CZARNI Szczerców - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Szymczak Dariusz II Baran Przemysław Sekretarz Rupniewski Ryszard
3 2017-10-08 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUKS CZARNI Szczerców I Rupniewski Ryszard II Szymczak Dariusz Sekretarz Baran Przemysław
1 2017-10-08 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź I Bogusławski Andrzej II Sekretarz
2 2017-10-08 VOLLEY TEAM Żychlin - ZKS Włókniarz Zgierz I Bogusławski Andrzej II Sekretarz
3 2017-10-08 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
4 2017-10-08 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2017-10-08 KPS SKRA Bełchatów SA II - pauzuje I Kisiel Jacek II Płaza Zbigniew Sekretarz Kisiel Bartosz L I Brożyna Andrzej L II
b-6 2017-10-12 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów I Marynowski Miłosz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Kadziak Zdzisław
a-5 2017-10-13 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Żabicki Bogdan II Marynowski Miłosz Sekretarz Kadziak Zdzisław
c-3 2017-10-13 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno I Januszkiewicz Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Komorek Tadeusz
A-6 2017-10-14 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Choroba Piotr II Bienias Przemysław Sekretarz Zawierucha Dariusz
a-6 2017-10-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - KS Budowlani Łódź I Załęska Paulina II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
11 2017-10-14 LUKS Dobroń - ULKS MOSiR Sieradz I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
12 2017-10-14 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MKS Zduńska Wola I Lewera Jacek II Bilski Robert Sekretarz Bartodziejski Robert
13 2017-10-14 KS HURAGAN Widawa - KS LECHIA Tomaszów M. II I Raczkowski Jacek II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Banaszczyk Karolina
15 2017-10-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS STAL Głowno I Kuś Dominik II Strawiński Rafał Sekretarz Piotrowski Wojciech
1 2017-10-14 KPS SKRA Bełchatów SA - Asseco Resovia Rzeszów L1 Wojtczak Tomasz L2 Grzelak Marcin L3 L4
N/A 2017-10-14 KPS SKRA Bełchatów SA - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2017-10-14 KPS SKRA Bełchatów SA - pauzuje I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Kisiel Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-10-14 KPS SKRA Bełchatów SA II - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kuciapiński Piotr L2 Strawiński Adrian
4 2017-10-14 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - MKS Kalisz Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Kowalow Agnieszka L2 Kozłowska Katarzyna
5 2017-10-14 SMS PZPS Spała II - CARO TEAM Opoczno Sekretarz Nowakowska Anna L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
2 2017-10-14 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - BAS Białystok Sekretarz Woźniak Halina L1 Dobrowolski Szymon L2 Sasak Krzysztof
A-4 2017-10-14 KS LECHIA Tomaszów M. III - KS LECHIA Tomaszów M. I Baran Przemysław II Cieślak Michał Sekretarz Szymczak Dariusz
A-5 2017-10-14 EKS SKRA Bełchatów - MUKS JUVENIA Rawa M. I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
a-3 2017-10-15 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Strawiński Adrian
b-5 2017-10-15 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Ozorków I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Nowakowska Anna
c-5 2017-10-15 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Załęska Paulina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Dobrowolski Szymon
c-6 2017-10-15 MUKS LIBERO Pajęczno - CARO TEAM Opoczno I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
1 2017-10-15 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. I Kuś Dominik II Marynowski Miłosz Sekretarz Brzeziński Michał
2 2017-10-15 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Grzelak Marcin II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sobczak Radosław
1 2017-10-15 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS LECHIA Tomaszów M. II I Januszkiewicz Tadeusz II Kanicka Bogna Sekretarz Bartodziejski Robert
2 2017-10-15 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - ULKS MOSiR Sieradz I Wojtczak Tomasz II Skórka Łukasz Sekretarz Kadziak Zdzisław
3 2017-10-15 MUKS LIBERO Pajęczno - EKS SKRA Bełchatów II I Chrześcijanek Magdalena II Komorek Tadeusz Sekretarz Plajzer Janusz
1 2017-10-16 ŁKS Commercecon Łódź - Trefl Proxima Kraków L1 Załęska Paulina L2 Kozłowska Katarzyna L3 L4
A-7 2017-10-18 MUKS JUVENIA Rawa M. - MKS BZURA Ozorków I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Klimczak Bartosz
a-1 2017-10-18 KS Budowlani Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Marynowski Miłosz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Czerwiński Andrzej
3 2017-10-18 SMS PZPS Spała - APP Krispol Września Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Kuś Dominik L2 Piotrowski Wojciech
4 2017-10-18 KS LECHIA Tomaszów M. - TS Victoria PWSZ Wałbrzych Sekretarz Baran Przemysław L1 Bors Jakub L2 Kryda Paweł
a-7 2017-10-20 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - KS Budowlani Łódź I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Rupniewski Ryszard
c-8 2017-10-20 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Plajzer Janusz
2 2017-10-20 KPS SKRA Bełchatów SA - Cuprum Lubin L1 Kuś Dominik L2 Bors Jakub L3 L4
A-8 2017-10-21 KS LECHIA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów I Cieślak Michał II Kujawska Irmina Sekretarz Strawiński Adrian
A-9 2017-10-21 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS LECHIA Tomaszów M. III I Gawot Krzysztof II Piotrowski Wojciech Sekretarz Baran Przemysław
a-8 2017-10-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bors Jakub II Grzelak Marcin Sekretarz Dobrowolski Dawid
b-7 2017-10-21 UKS Ozorków - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Dropiński Michał
c-7 2017-10-21 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - CARO TEAM Opoczno I Bogusławski Andrzej II Wlaźlik Jakub Sekretarz Woźniak Halina
17 2017-10-21 KS LECHIA Tomaszów M. II - SMS PZPS Spała III I Piotrowski Wojciech II Kisiel Jacek Sekretarz Gawot Krzysztof
18 2017-10-21 MKS Zduńska Wola - KS HURAGAN Widawa I Kopacz Henryk II Czerwiński Andrzej Sekretarz Kadziak Zdzisław
19 2017-10-21 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Taraszkiewicz Zbigniew II Kamiński Marek Sekretarz Klimczak Bartosz
20 2017-10-21 LUMKS Kasztelan - LUKS Dobroń I Taroń Adam II Baran Przemysław Sekretarz Banaszczyk Karolina
6 2017-10-21 LKS Czarni Wirex Rząśnia - KPS SKRA Bełchatów SA II Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
7 2017-10-21 CARO TEAM Opoczno - KONSPOL Słupca Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Szymczak Dariusz L2 Strawiński Rafał
8 2017-10-21 MKS BZURA Ozorków - AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź Sekretarz Sekieta Henryk L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
1 2017-10-21 EKS SKRA Bełchatów - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Torbicki Jarosław Sekretarz Kopacz Henryk
2 2017-10-21 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów I Kaliszczuk Mateusz II Torbicki Jarosław Sekretarz Kopacz Henryk
3 2017-10-21 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kaliszczuk Mateusz II Torbicki Jarosław Sekretarz Kopacz Henryk
3 2017-10-21 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
2 2017-10-21 BUDOWLANI Łódź SSA - Budowlani Toruń L1 Dobrowolski Marek L2 Raczkowski Jacek L3 L4
A-1 2017-10-22 MKS BZURA Ozorków - SPS Zduńska Wola I Kanicka Bogna II Plajzer Janusz Sekretarz Komorek Tadeusz
A-1 2017-10-22 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS KORONA Bełchatów I Kanicka Bogna II Plajzer Janusz Sekretarz Komorek Tadeusz
A-1 2017-10-22 SPS Zduńska Wola - UKS KORONA Bełchatów I Kanicka Bogna II Plajzer Janusz Sekretarz Komorek Tadeusz
A-1 2017-10-22 MKS BZURA Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Kanicka Bogna II Plajzer Janusz Sekretarz Komorek Tadeusz
A-1 2017-10-22 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SPS Zduńska Wola I Kanicka Bogna II Plajzer Janusz Sekretarz Komorek Tadeusz
A-1 2017-10-22 UKS KORONA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Kanicka Bogna II Plajzer Janusz Sekretarz Komorek Tadeusz
B-1 2017-10-22 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - KS LECHIA Tomaszów M. II I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Kielan Kamila
B-1 2017-10-22 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Kielan Kamila
B-1 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. II - EKS SKRA Bełchatów I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Kielan Kamila
C-1 2017-10-22 MUKS JUVENIA Rawa M. - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Kisiel Jacek II Kuciapiński Piotr Sekretarz Kisiel Bartosz
C-1 2017-10-22 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kisiel Jacek II Kuciapiński Piotr Sekretarz Kisiel Bartosz
C-1 2017-10-22 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Kisiel Jacek II Kuciapiński Piotr Sekretarz Kisiel Bartosz
D-1 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. - UKS DWÓJKA Tomaszów M. I Zając Andrzej II Janecki Jerzy Sekretarz Dobrowolski Szymon
D-1 2017-10-22 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III - EKS SKRA Bełchatów II I Zając Andrzej II Janecki Jerzy Sekretarz Dobrowolski Szymon
D-1 2017-10-22 UKS DWÓJKA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów II I Zając Andrzej II Janecki Jerzy Sekretarz Dobrowolski Szymon
D-1 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III I Zając Andrzej II Janecki Jerzy Sekretarz Dobrowolski Szymon
D-1 2017-10-22 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III - UKS DWÓJKA Tomaszów M. I Zając Andrzej II Janecki Jerzy Sekretarz Dobrowolski Szymon
D-1 2017-10-22 EKS SKRA Bełchatów II - KS LECHIA Tomaszów M. I Zając Andrzej II Janecki Jerzy Sekretarz Dobrowolski Szymon
1 2017-10-22 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bilkowski Piotr II Grzelak Marcin Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
2 2017-10-22 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bilkowski Piotr II Grzelak Marcin Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
3 2017-10-22 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bilkowski Piotr II Grzelak Marcin Sekretarz Kaliszczuk Mateusz
1 2017-10-22 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Sobczak Radosław
2 2017-10-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Sobczak Radosław
3 2017-10-22 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Sobczak Radosław
1 2017-10-22 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - SL SALOS - WODNA Łódź I Taraszkiewicz Zbigniew II Wlaźlik Jakub Sekretarz Kujawska Irmina
2 2017-10-22 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Taraszkiewicz Zbigniew II Kujawska Irmina Sekretarz Wlaźlik Jakub
3 2017-10-22 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Taraszkiewicz Zbigniew II Kujawska Irmina Sekretarz Wlaźlik Jakub
1 2017-10-22 UKS Ozorków - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Dawid Sekretarz
2 2017-10-22 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Ozorków I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Dawid Sekretarz
3 2017-10-22 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Dawid Sekretarz
1 2017-10-22 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik
2 2017-10-22 VOLLEY TEAM Żychlin - MUKS LIBERO Pajęczno I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik
3 2017-10-22 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - VOLLEY TEAM Żychlin I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik
1 2017-10-22 LUKS CZARNI Szczerców - ZKS Włókniarz Zgierz I Sekieta Henryk II Torbicki Jarosław Sekretarz
2 2017-10-22 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź I Sekieta Henryk II Torbicki Jarosław Sekretarz
3 2017-10-22 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
4 2017-10-22 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
3 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków I Gawot Krzysztof II Kamiński Marek Sekretarz Klimczak Bartosz
4 2017-10-22 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Kozłowska Katarzyna II Załęska Paulina Sekretarz Kołodziejczyk Janusz
4 2017-10-22 KS LECHIA Tomaszów M. II - EKS SKRA Bełchatów II I Szymczak Dariusz II Rupniewski Ryszard Sekretarz Strawiński Adrian
5 2017-10-22 ULKS MOSiR Sieradz - MUKS LIBERO Pajęczno I Kopacz Henryk II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
6 2017-10-22 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Kołodziej Andrzej II Pawełka Maciej Sekretarz Bartodziejski Robert
b-8 2017-10-25 EKS SKRA Bełchatów - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
A-12 2017-10-27 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Skórka Łukasz II Brzeziński Michał Sekretarz Dębska Aleksandra
c-10 2017-10-27 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - CARO TEAM Opoczno I Humerski Czesław II Janecki Jerzy Sekretarz Kołodziejczyk Janusz
A-10 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. II I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Kopacz Henryk
A-11 2017-10-28 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. I Choroba Piotr II Sekieta Henryk Sekretarz Łyszkowicz Wojciech
a-10 2017-10-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. - KS Budowlani Łódź I Żabicki Bogdan II Załęska Paulina Sekretarz Sobczak Radosław
b-9 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów - UKS Ozorków I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
b-10 2017-10-28 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Humerski Czesław II Sasak Krzysztof Sekretarz Kadziak Zdzisław
21 2017-10-28 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUMKS Kasztelan I Januszkiewicz Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
22 2017-10-28 KS HURAGAN Widawa - ULKS MOSiR Sieradz I Zawierucha Dariusz II Dropiński Michał Sekretarz Bienias Przemysław
23 2017-10-28 SMS PZPS Spała III - MKS Zduńska Wola I Dobrowolski Marek II Bors Jakub Sekretarz Baran Przemysław
24 2017-10-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA Tomaszów M. II I Grzelak Marcin II Brzeziński Michał Sekretarz Kamiński Marek
9 2017-10-28 KPS SKRA Bełchatów SA II - AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kuciapiński Piotr L2 Strawiński Adrian
10 2017-10-28 SMS PZPS Spała II - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
11 2017-10-28 LKS Czarni Wirex Rząśnia - LKPS Borowno Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
A1-1111111111 2017-10-28 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Pawełka Maciej
A1-1111111111 2017-10-28 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Pawełka Maciej
A1-1111111111 2017-10-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Pawełka Maciej
A2-2147483647 2017-10-28 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUKS ASIK Domaniewice I II Sekretarz
A2-2147483647 2017-10-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I II Sekretarz
A2-2147483647 2017-10-28 LUKS ASIK Domaniewice - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I II Sekretarz
B1-111111 2017-10-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bogusławski Andrzej II Kujawska Irmina Sekretarz Marynowski Miłosz
B1-111111 2017-10-28 BUDOWLANI Łódź SSA - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kujawska Irmina Sekretarz Marynowski Miłosz
B1-111111 2017-10-28 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bogusławski Andrzej II Kujawska Irmina Sekretarz Marynowski Miłosz
B1-111111 2017-10-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA I Bogusławski Andrzej II Kujawska Irmina Sekretarz Marynowski Miłosz
B1-111111 2017-10-28 BUDOWLANI Łódź SSA - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bogusławski Andrzej II Kujawska Irmina Sekretarz Marynowski Miłosz
B1-111111 2017-10-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bogusławski Andrzej II Kujawska Irmina Sekretarz Marynowski Miłosz
B2-22222221 2017-10-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I II Sekretarz
B2-22222221 2017-10-28 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I II Sekretarz
B2-22222221 2017-10-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - SL SALOS - WODNA Łódź I II Sekretarz
5 2017-10-28 SMS PZPS Spała - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Cieślak Michał L2 Piotrowski Wojciech
C1-11111 2017-10-28 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ZKS Włókniarz Zgierz I Kamiński Marek II Zając Andrzej Sekretarz Strawiński Rafał
6 2017-10-28 KS LECHIA Tomaszów M. - APP Krispol Września Sekretarz Woźniak Halina L1 Marynowski Miłosz L2 Raczkowski Jacek
C1-11111 2017-10-28 MUKS JUVENIA Rawa M. II - MUKS LIBERO Pajęczno I Kamiński Marek II Zając Andrzej Sekretarz Strawiński Rafał
C1-11111 2017-10-28 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno I Kamiński Marek II Zając Andrzej Sekretarz Strawiński Rafał
C1-11111 2017-10-28 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Kamiński Marek II Zając Andrzej Sekretarz Strawiński Rafał
C1-11111 2017-10-28 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ZKS Włókniarz Zgierz I Kamiński Marek II Zając Andrzej Sekretarz Strawiński Rafał
C1-11111 2017-10-28 MUKS LIBERO Pajęczno - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kamiński Marek II Zając Andrzej Sekretarz Strawiński Rafał
C2-22221 2017-10-28 UKS Ozorków - UMKS Tuszyn I II Sekretarz
C2-22221 2017-10-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS Ozorków I II Sekretarz
C2-22221 2017-10-28 UMKS Tuszyn - MUKS JUVENIA Rawa M. I II Sekretarz
D1-111111 2017-10-28 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ULKS MOSiR Sieradz I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Pacler Dominik
D1-111111 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów - MKS 16 Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Pacler Dominik
D1-111111 2017-10-28 ULKS MOSiR Sieradz - MKS 16 Łódź I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Pacler Dominik
D1-111111 2017-10-28 MKS SKIER - VIS Skierniewice - EKS SKRA Bełchatów I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Pacler Dominik
D1-111111 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów - ULKS MOSiR Sieradz I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Pacler Dominik
D1-111111 2017-10-28 MKS 16 Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kaliszczuk Mateusz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Pacler Dominik
D2-222221 2017-10-28 UKS Volley 34 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I II Sekretarz
D2-222221 2017-10-28 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Volley 34 Łódź I II Sekretarz
D2-222221 2017-10-28 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - KS DZIEWIĄTKA Łódź I II Sekretarz
4 2017-10-28 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - UKS Ósemka Siedlce Sekretarz Nowakowska Anna L1 Dobrowolski Szymon L2 Dobrowolski Dawid
3 2017-10-28 ŁKS Commercecon Łódź - PTPS Piła L1 Kowalow Agnieszka L2 Kujawska Irmina L3 L4
9 2017-10-28 EKS SKRA Bełchatów II - ULKS MOSiR Sieradz I Kisiel Jacek II Sędkowski Kamil Sekretarz Szymczak Dariusz
A1-1111 2017-10-29 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I II Sekretarz
A2-221 2017-10-29 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUKS ASIK Domaniewice I II Sekretarz
A2-221 2017-10-29 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I II Sekretarz
A2-221 2017-10-29 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I II Sekretarz
A2-221 2017-10-29 LUKS ASIK Domaniewice - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I II Sekretarz
B1-111 2017-10-29 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź I II Sekretarz
B1-111 2017-10-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I II Sekretarz
B1-111 2017-10-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. - SL SALOS - WODNA Łódź I II Sekretarz
B1-111 2017-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I II Sekretarz
B2-221 2017-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I II Sekretarz
B2-221 2017-10-29 BUDOWLANI Łódź SSA - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
B2-221 2017-10-29 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - BUDOWLANI Łódź SSA I II Sekretarz
C1-111 2017-10-29 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS JUVENIA Rawa M. II I II Sekretarz
C1-111 2017-10-29 UMKS Tuszyn - MUKS JUVENIA Rawa M. I II Sekretarz
C1-111 2017-10-29 MUKS JUVENIA Rawa M. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I II Sekretarz
C1-111 2017-10-29 MUKS JUVENIA Rawa M. II - UMKS Tuszyn I II Sekretarz
C2-221 2017-10-29 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno I II Sekretarz
C2-221 2017-10-29 UKS Ozorków - ZKS Włókniarz Zgierz I II Sekretarz
C2-221 2017-10-29 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Ozorków I II Sekretarz
D1-111 2017-10-29 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I II Sekretarz
D1-111 2017-10-29 UKS Volley 34 Łódź - EKS SKRA Bełchatów I II Sekretarz
a-9 2017-10-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Wojtczak Tomasz II Sasak Krzysztof Sekretarz Nowakowska Anna
D1-111 2017-10-29 EKS SKRA Bełchatów - KS DZIEWIĄTKA Łódź I II Sekretarz
D1-111 2017-10-29 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Volley 34 Łódź I II Sekretarz
D2-221 2017-10-29 MKS 16 Łódź - ULKS MOSiR Sieradz I II Sekretarz
D2-221 2017-10-29 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MKS 16 Łódź I II Sekretarz
D2-221 2017-10-29 ULKS MOSiR Sieradz - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I II Sekretarz
c-9 2017-10-29 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Lewera Jacek
5 2017-10-29 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. I Kisiel Jacek II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
6 2017-10-29 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Dropiński Michał II Zawierucha Dariusz Sekretarz Bienias Przemysław
7 2017-10-29 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - KS LECHIA Tomaszów M. II I Dobrowolski Marek II Janecki Jerzy Sekretarz Sekieta Henryk
8 2017-10-29 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Januszkiewicz Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
c-11 2017-11-02 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz Nowakowska Anna
a-11 2017-11-03 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Strawiński Adrian
c-12 2017-11-03 CARO TEAM Opoczno - MUKS LIBERO Pajęczno I Kamiński Marek II Piotrowski Wojciech Sekretarz Klimczak Bartosz
A-13 2017-11-04 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Cieślak Michał II Baran Przemysław Sekretarz Szymczak Dariusz
A-14 2017-11-04 KS LECHIA Tomaszów M. II - MKS BZURA Ozorków I Gawot Krzysztof II Strawiński Adrian Sekretarz Kamiński Marek
A-15 2017-11-04 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. III I Kaliszczuk Mateusz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Sobczak Radosław
a-12 2017-11-04 KS Budowlani Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kujawska Irmina II Kowalow Agnieszka Sekretarz Kołodziejczyk Janusz
N/A 2017-11-04 KPS SKRA Bełchatów SA - pauzuje I Kisiel Jacek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
b-11 2017-11-04 UKS Ozorków - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał
b-12 2017-11-04 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
3 2017-11-04 KPS SKRA Bełchatów SA - Łuczniczka Bydgoszcz L1 Bors Jakub L2 Kuś Dominik L3 L4
26 2017-11-04 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS STAL Głowno I Marynowski Miłosz II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Rupniewski Ryszard
27 2017-11-04 MKS Zduńska Wola - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Pawełka Maciej
28 2017-11-04 ULKS MOSiR Sieradz - SMS PZPS Spała III I Wojtczak Tomasz II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
29 2017-11-04 LUMKS Kasztelan - KS HURAGAN Widawa I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kisiel Jacek
30 2017-11-04 LUKS Dobroń - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Załęska Paulina II Kopacz Henryk Sekretarz Woźniak Halina
12 2017-11-04 CARO TEAM Opoczno - LKS Czarni Wirex Rząśnia Sekretarz Baran Przemysław L1 Strawiński Rafał L2 Szymczak Dariusz
13 2017-11-04 MKS BZURA Ozorków - KONSPOL Słupca Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
14 2017-11-04 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - SMS PZPS Spała II Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Dobrowolski Szymon L2 Sasak Krzysztof
5 2017-11-04 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ESPES Sparta Warszawa Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
4 2017-11-04 BUDOWLANI Łódź SSA - Trefl Proxima Kraków L1 Dobrowolski Marek L2 Raczkowski Jacek L3 L4
V-1 2017-11-05 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz
V-2 2017-11-05 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Dobrowolski Marek II Sekretarz
V-3 2017-11-05 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - SL SALOS - WODNA Łódź I Dobrowolski Marek II Sekretarz
VI-1 2017-11-05 UKS Ozorków - LUKS CZARNI Szczerców I Kopacz Henryk II Kuciapiński Piotr Sekretarz
VI-2 2017-11-05 LUKS CZARNI Szczerców - VOLLEY TEAM Żychlin I Kopacz Henryk II Kuciapiński Piotr Sekretarz
VI-3 2017-11-05 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Ozorków I Kopacz Henryk II Kuciapiński Piotr Sekretarz
VII-1 2017-11-05 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ZKS Włókniarz Zgierz I Kanicka Bogna II Pawełka Maciej Sekretarz Kołodziej Andrzej
VII-2 2017-11-05 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź I Kanicka Bogna II Pawełka Maciej Sekretarz Kołodziej Andrzej
VII-3 2017-11-05 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
VII-4 2017-11-05 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2017-11-05 KPS SKRA Bełchatów SA - pauzuje I Kisiel Jacek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2017-11-05 UKS KORONA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. I Kozłowska Katarzyna II Włosek Kamil Sekretarz Dobrowolski Szymon
I-1 2017-11-05 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Kozłowska Katarzyna II Włosek Kamil Sekretarz Dobrowolski Szymon
I-1 2017-11-05 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Kozłowska Katarzyna II Włosek Kamil Sekretarz Dobrowolski Szymon
I-1 2017-11-05 UKS KORONA Bełchatów - EKS SKRA Bełchatów I Kozłowska Katarzyna II Włosek Kamil Sekretarz Dobrowolski Szymon
I-1 2017-11-05 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. I Kozłowska Katarzyna II Włosek Kamil Sekretarz Dobrowolski Szymon
I-1 2017-11-05 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - UKS KORONA Bełchatów I Kozłowska Katarzyna II Włosek Kamil Sekretarz Dobrowolski Szymon
II-1 2017-11-05 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - UKS DWÓJKA Tomaszów M. I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał
II-1 2017-11-05 MKS BZURA Ozorków - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał
II-1 2017-11-05 UKS DWÓJKA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał
III-1 2017-11-05 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kielan Kamila
III-1 2017-11-05 KS LECHIA Tomaszów M. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kielan Kamila
III-1 2017-11-05 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - KS LECHIA Tomaszów M. II I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kielan Kamila
IV-1 2017-11-05 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III - SPS Zduńska Wola I Sekieta Henryk II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra
IV-1 2017-11-05 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III I Sekieta Henryk II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra
IV-1 2017-11-05 SPS Zduńska Wola - MUKS JUVENIA Rawa M. I Sekieta Henryk II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra
I-1 2017-11-05 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Strawiński Adrian
7 2017-11-05 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Kujawska Irmina II Cieślak Michał Sekretarz Szymczak Dariusz
I-2 2017-11-05 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Strawiński Adrian
8 2017-11-05 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów I Bors Jakub II Sasak Krzysztof Sekretarz Bilkowski Piotr
I-3 2017-11-05 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Strawiński Adrian
10 2017-11-05 KS LECHIA Tomaszów M. II - ULKS MOSiR Sieradz I Gawot Krzysztof II Kamiński Marek Sekretarz Rupniewski Ryszard
11 2017-11-05 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - EKS SKRA Bełchatów II I Lewera Jacek II Trawczyński Piotr Sekretarz Bartodziejski Robert
12 2017-11-05 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - MUKS LIBERO Pajęczno I Bogusławski Andrzej II Wlaźlik Jakub Sekretarz Sobczak Radosław
III-1 2017-11-05 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Marynowski Miłosz II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Skórka Łukasz
III-2 2017-11-05 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Marynowski Miłosz II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Skórka Łukasz
III-3 2017-11-05 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Marynowski Miłosz II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Skórka Łukasz
IV-1 2017-11-05 EKS SKRA Bełchatów - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Plajzer Janusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
IV-2 2017-11-05 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I II Sekretarz
IV-3 2017-11-05 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - EKS SKRA Bełchatów I II Sekretarz
2 2017-11-08 SMS PZPS Spała - Exact Systems Norwid Częstochowa L1 Marynowski Miłosz L2 Kryda Paweł
16 2017-11-08 KS LECHIA Tomaszów M. - Olimpia Sulęcin L1 Strawiński Rafał L2 Szymczak Dariusz
3 2017-11-08 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Żabicki Bogdan II Załęska Paulina Sekretarz Świercz Szymon
12 2017-11-09 KPS SKRA Bełchatów SA - AZS Politechnika Warszawska L1 Brzeziński Michał L2 Skórka Łukasz L3 L4
4 2017-11-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Kowalow Agnieszka II Piotrowski Wojciech Sekretarz Włosek Kamil
A-17 2017-11-11 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. II I Dobrowolski Marek II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Dębska Aleksandra
A-18 2017-11-11 KS LECHIA Tomaszów M. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Cieślak Michał II Kujawska Irmina Sekretarz Łyszkowicz Wojciech
2 2017-11-11 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Grzelak Marcin II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Woźniak Halina
31 2017-11-11 KS HURAGAN Widawa - LUKS Dobroń I Komorek Tadeusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
32 2017-11-11 SMS PZPS Spała III - LUMKS Kasztelan I Kisiel Jacek II Gawot Krzysztof Sekretarz Klimczak Bartosz
33 2017-11-11 MUKS JUVENIA Rawa M. - ULKS MOSiR Sieradz I Strawiński Rafał II Żabicki Bogdan Sekretarz Czerwiński Andrzej
15 2017-11-11 KPS SKRA Bełchatów SA II - SMS PZPS Spała II Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kuciapiński Piotr L2 Strawiński Adrian
16 2017-11-11 LKS Czarni Wirex Rząśnia - MKS Kalisz Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
46 2017-11-11 CARO TEAM Opoczno - LKPS Borowno Sekretarz Sekieta Henryk L1 Dobrowolski Dawid L2 Dobrowolski Szymon
7 2017-11-11 SMS PZPS Spała - KS LECHIA Tomaszów M. Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Wojtczak Tomasz L2 Marynowski Miłosz
6 2017-11-11 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - MUKS Mysiadło Sekretarz Nowakowska Anna L1 Kowalow Agnieszka L2 Załęska Paulina
II-1 2017-11-11 MKS SKIER - VIS Skierniewice - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Pacler Dominik II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kamiński Marek
II-2 2017-11-11 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Pacler Dominik II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kamiński Marek
II-3 2017-11-11 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Pacler Dominik II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kamiński Marek
1 2017-11-12 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Wlaźlik Jakub
1 2017-11-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Wlaźlik Jakub
1 2017-11-12 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Wlaźlik Jakub
1 2017-11-12 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Wlaźlik Jakub
1 2017-11-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Wlaźlik Jakub
1 2017-11-12 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Wlaźlik Jakub
1 2017-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-11-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UMKS Tuszyn I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-11-12 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UMKS Tuszyn I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-11-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-11-12 UMKS Tuszyn - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Żabicki Bogdan II Dobrowolski Dawid Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - ULKS MOSiR Sieradz I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
1 2017-11-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Ozorków I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
1 2017-11-12 ULKS MOSiR Sieradz - UKS Ozorków I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
1 2017-11-12 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
1 2017-11-12 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - ULKS MOSiR Sieradz I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
1 2017-11-12 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Januszkiewicz Tadeusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Plajzer Janusz
1 2017-11-12 ZKS Włókniarz Zgierz - MKS 16 Łódź I Janecki Jerzy II Strawiński Adrian Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-12 BUDOWLANI Łódź SSA - ZKS Włókniarz Zgierz I Janecki Jerzy II Strawiński Adrian Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-12 MKS 16 Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA I Janecki Jerzy II Strawiński Adrian Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-12 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kozłowska Katarzyna II Kuś Dominik Sekretarz Czerwiński Andrzej
34 2017-11-12 KS STAL Głowno - MKS Zduńska Wola I Kujawska Irmina II Sasak Krzysztof Sekretarz Brzeziński Michał
9 2017-11-12 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. I Bienias Przemysław II Dropiński Michał Sekretarz Zawierucha Dariusz
10 2017-11-12 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Marynowski Miłosz II Załęska Paulina Sekretarz Sawoniuk Marcin
5 2017-11-14 ŁKS Commercecon Łódź - LTS LEGIONOVIA Legionowo L1 Kozłowska Katarzyna L2 Kowalow Agnieszka L3 L4
1 2017-11-14 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Strawiński Adrian II Wojtunik Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-11-14 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Żabicki Bogdan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-11-14 Politechnika Łódzka - Społeczna Akademia Nauk I Czerwiński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-11-14 Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-1 2017-11-14 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Kaliszczuk Mateusz II Cieślak Michał Sekretarz Bogusławski Andrzej
A-16 2017-11-15 KS LECHIA Tomaszów M. III - MKS BZURA Ozorków I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
4 2017-11-15 KPS SKRA Bełchatów SA - Aluron Virtu Warta Zawiercie L1 Kryda Paweł L2 Skórka Łukasz L3 L4
39 2017-11-16 LUKS Dobroń - SMS PZPS Spała III I Kozłowska Katarzyna II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Woźniak Halina
A-19 2017-11-18 KS LECHIA Tomaszów M. II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Baran Przemysław II Cieślak Michał Sekretarz Rupniewski Ryszard
A-20 2017-11-18 KS LECHIA Tomaszów M. III - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Gawot Krzysztof II Piotrowski Wojciech Sekretarz Szymczak Dariusz
A-21 2017-11-18 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
1 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - UKS Volley 34 Łódź I Sekieta Henryk II Łukasik Joanna Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-18 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Sekieta Henryk II Łukasik Joanna Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-18 UKS Volley 34 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Sekieta Henryk II Łukasik Joanna Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Sekieta Henryk II Łukasik Joanna Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-18 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Sekieta Henryk II Łukasik Joanna Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-18 MUKS JUVENIA Rawa M. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Sekieta Henryk II Łukasik Joanna Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-11-18 LUKS ASIK Domaniewice - EKS SKRA Bełchatów I Zając Andrzej II Bogusławski Andrzej Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-11-18 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Zając Andrzej II Bogusławski Andrzej Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-11-18 EKS SKRA Bełchatów - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Zając Andrzej II Bogusławski Andrzej Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-11-18 LUKS ASIK Domaniewice - SL SALOS - WODNA Łódź I Zając Andrzej II Bogusławski Andrzej Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-11-18 SL SALOS - WODNA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Zając Andrzej II Bogusławski Andrzej Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-11-18 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - LUKS ASIK Domaniewice I Zając Andrzej II Bogusławski Andrzej Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
1 2017-11-18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS LIBERO Pajęczno I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
1 2017-11-18 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
1 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
1 2017-11-18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
1 2017-11-18 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
5 2017-11-18 KPS SKRA Bełchatów SA - GKS Katowice L1 Bors Jakub L2 Dobrowolski Marek L3 L4
37 2017-11-18 ULKS MOSiR Sieradz - KS STAL Głowno I Kołodziej Andrzej II Kanicka Bogna Sekretarz Bartodziejski Robert
38 2017-11-18 LUMKS Kasztelan - MUKS JUVENIA Rawa M. I Humerski Czesław II Janecki Jerzy Sekretarz Kołodziejczyk Janusz
40 2017-11-18 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS HURAGAN Widawa I Plajzer Janusz II Januszkiewicz Tadeusz Sekretarz Komorek Tadeusz
17 2017-11-18 CARO TEAM Opoczno - KPS SKRA Bełchatów SA II Sekretarz Woźniak Halina L1 Kujawska Irmina L2 Sasak Krzysztof
18 2017-11-18 LKS Czarni Wirex Rząśnia - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
19 2017-11-18 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Wlaźlik Jakub L2 Kozłowska Katarzyna
20 2017-11-18 SMS PZPS Spała II - KONSPOL Słupca Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Piotrowski Wojciech L2 Strawiński Rafał
8 2017-11-18 KS LECHIA Tomaszów M. - Olimpia Sulęcin Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Szymczak Dariusz L2 Cieślak Michał
7 2017-11-18 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - Sokołów SA NIKE Węgrów Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Dobrowolski Dawid L2 Dobrowolski Szymon
6 2017-11-18 BUDOWLANI Łódź SSA - Polski Cukier Muszynianka L1 Wojtunik Krzysztof L2 Kuś Dominik L3 L4
I-1 2017-11-19 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Cieślak Michał Sekretarz Dobrowolski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-2 2017-11-19 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kozłowska Katarzyna II Cieślak Michał Sekretarz Dobrowolski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-5 2017-11-19 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Cieślak Michał Sekretarz Dobrowolski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-1 2017-11-19 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Dobrowolski Dawid II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-2 2017-11-19 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Dawid II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-4 2017-11-19 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Dobrowolski Dawid II Wlaźlik Jakub Sekretarz Czerwiński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2017-11-19 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Pacler Dominik II Kamiński Marek Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-2 2017-11-19 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Pacler Dominik II Kamiński Marek Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-5 2017-11-19 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Pacler Dominik II Kamiński Marek Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-1 2017-11-19 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - EKS SKRA Bełchatów I Łyszkowicz Wojciech II Torbicki Jarosław Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-2 2017-11-19 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Łyszkowicz Wojciech II Torbicki Jarosław Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV-5 2017-11-19 SL SALOS - WODNA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Łyszkowicz Wojciech II Torbicki Jarosław Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-1 2017-11-19 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Dobrowolski Szymon II Kubicki Paweł Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-2 2017-11-19 UKS Ozorków - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Kubicki Paweł II Dobrowolski Szymon Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V-5 2017-11-19 UKS Ozorków - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kubicki Paweł II Dobrowolski Szymon Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-1 2017-11-19 MUKS LIBERO Pajęczno - VOLLEY TEAM Żychlin I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-3 2017-11-19 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI-5 2017-11-19 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - VOLLEY TEAM Żychlin I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2017-11-19 KS LECHIA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów I Piotrowski Wojciech II Kujawska Irmina Sekretarz Taroń Adam
12 2017-11-19 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków I Sasak Krzysztof II Marynowski Miłosz Sekretarz Kryda Paweł
13 2017-11-19 KS LECHIA Tomaszów M. II - MUKS LIBERO Pajęczno I Strawiński Adrian II Szymczak Dariusz Sekretarz Strawiński Rafał
14 2017-11-19 EKS SKRA Bełchatów II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Kuciapiński Piotr II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
15 2017-11-19 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Chrześcijanek Magdalena II Plajzer Janusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
N/A 2017-11-20 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Kryda Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2017-11-21 Uniwersytet Łódzki - Społeczna Akademia Nauk I Bogusławski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-11-22 CARO TEAM Opoczno - AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź Sekretarz Sekieta Henryk L1 Wlaźlik Jakub L2 Dobrowolski Dawid
6 2017-11-22 KPS SKRA Bełchatów SA - LOTOS Trefl Gdańsk L1 Taroń Adam L2 Włosek Kamil L3 L4
N/A 2017-11-22 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS Ślepsk Suwałki L1 Piotrowski Wojciech L2 Szymczak Dariusz
N/A 2017-11-23 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Wlaźlik Jakub II Kryda Paweł Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-2 2017-11-24 BUDOWLANI Łódź SSA - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kuś Dominik II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-23 2017-11-25 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Bilkowski Piotr II Janecki Jerzy Sekretarz Sobczak Radosław
A-24 2017-11-25 KS LECHIA Tomaszów M. III - MUKS JUVENIA Rawa M. I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
A-25 2017-11-25 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS LECHIA Tomaszów M. I Humerski Czesław II Dobrowolski Szymon Sekretarz Dębska Aleksandra
41 2017-11-25 SMS PZPS Spała III - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Bors Jakub II Grzelak Marcin Sekretarz Woźniak Halina
42 2017-11-25 MUKS JUVENIA Rawa M. - LUKS Dobroń I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Nowakowska Anna
43 2017-11-25 KS STAL Głowno - LUMKS Kasztelan I Sasak Krzysztof II Kujawska Irmina Sekretarz Czerwiński Andrzej
45 2017-11-25 KS LECHIA Tomaszów M. II - MKS Zduńska Wola I Kamiński Marek II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Rupniewski Ryszard
21 2017-11-25 KPS SKRA Bełchatów SA II - KONSPOL Słupca Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kuciapiński Piotr L2 Strawiński Adrian
22 2017-11-25 LKS Czarni Wirex Rząśnia - AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź Sekretarz Lewera Jacek L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
23 2017-11-25 CARO TEAM Opoczno - MKS Kalisz Sekretarz Baran Przemysław L1 Strawiński Rafał L2 Szymczak Dariusz
VII-1 2017-11-25 LUKS CZARNI Szczerców - ZKS Włókniarz Zgierz I Wlaźlik Jakub II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-2 2017-11-25 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź I Wlaźlik Jakub II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-5 2017-11-25 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-6 2017-11-25 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2017-11-25 SMS PZPS Spała - Olimpia Sulęcin Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Dobrowolski Marek L2 Wojtczak Tomasz
II-6 2017-11-25 EKS SKRA Bełchatów - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Raczkowski Jacek II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2017-11-25 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Ósemka Siedlce Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kowalow Agnieszka L2 Pawełka Maciej
III-1 2017-11-25 UKS Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno I Zawierucha Dariusz II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-1 2017-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - SL SALOS - WODNA Łódź I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kielan Kamila L II Dobrowolski Dawid
III-1 2017-11-26 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kielan Kamila L II Dobrowolski Dawid
III-1 2017-11-26 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kielan Kamila L II Dobrowolski Dawid
III-1 2017-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kielan Kamila L II Dobrowolski Dawid
1 2017-11-26 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. I Kaliszczuk Mateusz II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Kadziak Zdzisław
III-1 2017-11-26 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kielan Kamila L II Dobrowolski Dawid
2 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Płaza Zbigniew II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz
III-1 2017-11-26 MUKS JUVENIA Rawa M. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Czerwiński Andrzej II Dobrowolski Marek Sekretarz Bogusławski Andrzej L I Kielan Kamila L II Dobrowolski Dawid
IV-1 2017-11-26 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I Płaza Zbigniew L II Dobrowolski Szymon
IV-1 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów - LUKS ASIK Domaniewice I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I Płaza Zbigniew L II Dobrowolski Szymon
IV-1 2017-11-26 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - LUKS ASIK Domaniewice I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I Płaza Zbigniew L II Dobrowolski Szymon
IV-1 2017-11-26 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - EKS SKRA Bełchatów I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I Płaza Zbigniew L II Dobrowolski Szymon
IV-1 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I Płaza Zbigniew L II Dobrowolski Szymon
IV-1 2017-11-26 LUKS ASIK Domaniewice - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Brożyna Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Kisiel Bartosz L I Płaza Zbigniew L II Dobrowolski Szymon
V-1 2017-11-26 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ULKS MOSiR Sieradz I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I Bilski Robert L II
V-1 2017-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I Bilski Robert L II
V-1 2017-11-26 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I Bilski Robert L II
V-1 2017-11-26 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I Bilski Robert L II
V-1 2017-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - ULKS MOSiR Sieradz I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I Bilski Robert L II
V-1 2017-11-26 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I Bilski Robert L II
VI-1 2017-11-26 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS 16 Łódź I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Banaszczyk Karolina L II
VI-1 2017-11-26 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Banaszczyk Karolina L II
VI-1 2017-11-26 MKS 16 Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Banaszczyk Karolina L II
VI-1 2017-11-26 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Banaszczyk Karolina L II
VI-1 2017-11-26 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MKS 16 Łódź I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Banaszczyk Karolina L II
VI-1 2017-11-26 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS LIBERO Pajęczno I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz L I Banaszczyk Karolina L II
VII-1 2017-11-26 ZKS Włókniarz Zgierz - UKS Ozorków I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2017-11-26 BUDOWLANI Łódź SSA - ZKS Włókniarz Zgierz I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VII-1 2017-11-26 UKS Ozorków - BUDOWLANI Łódź SSA I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Pacler Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2017-11-26 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Rupniewski Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2017-11-26 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Sasak Krzysztof II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I Torbicki Jarosław L II
16 2017-11-26 KS LECHIA Tomaszów M. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Szymczak Dariusz II Strawiński Adrian Sekretarz Strawiński Rafał
I-1 2017-11-26 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Sasak Krzysztof II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I Torbicki Jarosław L II
17 2017-11-26 ULKS MOSiR Sieradz - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Żabicki Bogdan II Wlaźlik Jakub Sekretarz Sekieta Henryk
I-1 2017-11-26 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Sasak Krzysztof II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I Torbicki Jarosław L II
18 2017-11-26 EKS SKRA Bełchatów II - MUKS LIBERO Pajęczno I Załęska Paulina II Kujawska Irmina Sekretarz Mencel Katarzyna
I-1 2017-11-26 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Sasak Krzysztof II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I Torbicki Jarosław L II
I-1 2017-11-26 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Sasak Krzysztof II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I Torbicki Jarosław L II
I-1 2017-11-26 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Sasak Krzysztof II Bienias Przemysław Sekretarz Dropiński Michał L I Torbicki Jarosław L II
II-1 2017-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Volley 34 Łódź I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kozłowska Katarzyna L II Grzelak Marcin
II-1 2017-11-26 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UMKS Tuszyn I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kozłowska Katarzyna L II Grzelak Marcin
II-1 2017-11-26 UKS Volley 34 Łódź - UMKS Tuszyn I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kozłowska Katarzyna L II Grzelak Marcin
II-1 2017-11-26 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kozłowska Katarzyna L II Grzelak Marcin
II-1 2017-11-26 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Volley 34 Łódź I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kozłowska Katarzyna L II Grzelak Marcin
II-1 2017-11-26 UMKS Tuszyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Kozłowska Katarzyna L II Grzelak Marcin
N/A 2017-11-27 Społeczna Akademia Nauk - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Bogusławski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2017-11-28 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I Kaliszczuk Mateusz II Kujawska Irmina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2017-11-28 Uniwersytet Łódzki - Politechnika Łódzka I Dobrowolski Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2017-11-29 ŁKS Commercecon Łódź - KSZO OSTROWIEC L1 Cieślak Michał L2 Piotrowski Wojciech L3 L4
I-3 2017-11-30 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kowalow Agnieszka II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kołodziejczyk Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-5 2017-11-30 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Włosek Kamil II Skórka Łukasz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-4 2017-12-01 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - BUDOWLANI Łódź SSA I Strawiński Rafał II Baran Przemysław Sekretarz Rupniewski Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-3 2017-12-01 MUKS LIBERO Pajęczno - CARO TEAM Opoczno I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-26 2017-12-02 KS LECHIA Tomaszów M. - KS LECHIA Tomaszów M. III I Baran Przemysław II Gawot Krzysztof Sekretarz Szymczak Dariusz
A-27 2017-12-02 MUKS JUVENIA Rawa M. - EKS SKRA Bełchatów I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Kamiński Marek
N/A 2017-12-02 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-02 LUMKS Kasztelan - MKS Zduńska Wola I Dobrowolski Marek II Strawiński Rafał Sekretarz Woźniak Halina
7 2017-12-02 KPS SKRA Bełchatów SA - KS Espadon Szczecin L1 Grzelak Marcin L2 Raczkowski Jacek L3 L4
46 2017-12-02 ULKS MOSiR Sieradz - KS LECHIA Tomaszów M. II I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
24 2017-12-02 MKS BZURA Ozorków - CARO TEAM Opoczno Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
48 2017-12-02 LUKS Dobroń - KS STAL Głowno I Załęska Paulina II Wojtczak Tomasz Sekretarz Kołodziejczyk Janusz
25 2017-12-02 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - LKPS Borowno Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Kuciapiński Piotr L2 Kujawska Irmina
49 2017-12-02 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kołodziej Andrzej II Bilski Robert Sekretarz Kanicka Bogna
26 2017-12-02 SMS PZPS Spała II - LKS Czarni Wirex Rząśnia Sekretarz Sekieta Henryk L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Marynowski Miłosz
50 2017-12-02 KS HURAGAN Widawa - SMS PZPS Spała III I Kisiel Jacek II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
10 2017-12-02 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS Ślepsk Suwałki Sekretarz Baran Przemysław L1 Cieślak Michał L2 Szymczak Dariusz
II-1 2017-12-02 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Bogusławski Andrzej II Żabicki Bogdan Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-2 2017-12-02 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - EKS SKRA Bełchatów I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2017-12-02 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - Bluesoft Mazovia Warszawa Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Dobrowolski Dawid L2 Sasak Krzysztof
3 2017-12-03 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków I Taraszkiewicz Zbigniew II Kamiński Marek Sekretarz Klimczak Bartosz
4 2017-12-03 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Załęska Paulina II Włosek Kamil Sekretarz Kadziak Zdzisław
N/A 2017-12-03 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Dębska Aleksandra L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-03 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bilkowski Piotr II Bors Jakub Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bilkowski Piotr II Bors Jakub Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-03 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bilkowski Piotr II Bors Jakub Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-03 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kowalow Agnieszka II Marynowski Miłosz Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Kowalow Agnieszka II Marynowski Miłosz Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-03 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kowalow Agnieszka II Marynowski Miłosz Sekretarz Kryda Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-03 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Bienias Przemysław II Humerski Czesław Sekretarz Dropiński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Bienias Przemysław II Humerski Czesław Sekretarz Dropiński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-03 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Bienias Przemysław II Humerski Czesław Sekretarz Dropiński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-03 MKS SKIER - VIS Skierniewice - SL SALOS - WODNA Łódź I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-03 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-03 EKS SKRA Bełchatów - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Januszkiewicz Tadeusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Torbicki Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 VOLLEY TEAM Żychlin - EKS SKRA Bełchatów I Januszkiewicz Tadeusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Torbicki Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-03 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - VOLLEY TEAM Żychlin I Januszkiewicz Tadeusz II Dobrowolski Szymon Sekretarz Torbicki Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-03 UKS Ozorków - MUKS LIBERO Pajęczno I Płaza Zbigniew II Woźniak Halina Sekretarz Grzelak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 LUKS CZARNI Szczerców - UKS Ozorków I Płaza Zbigniew II Woźniak Halina Sekretarz Grzelak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-03 MUKS LIBERO Pajęczno - LUKS CZARNI Szczerców I Płaza Zbigniew II Woźniak Halina Sekretarz Grzelak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-03 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ZKS Włókniarz Zgierz I Sekieta Henryk II Sobczak Radosław Sekretarz Kujawska Irmina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 UMKS Tuszyn - MKS 16 Łódź I Sekieta Henryk II Sobczak Radosław Sekretarz Kujawska Irmina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-03 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2017-12-03 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-1 2017-12-03 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Cieślak Michał
I-1 2017-12-03 KS LECHIA Tomaszów M. - UKS KORONA Bełchatów I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Cieślak Michał
I-1 2017-12-03 MKS BZURA Ozorków - UKS KORONA Bełchatów I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Cieślak Michał
I-1 2017-12-03 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Cieślak Michał
I-1 2017-12-03 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Cieślak Michał
I-1 2017-12-03 UKS KORONA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Baran Przemysław II Zając Andrzej Sekretarz Cieślak Michał
II-1 2017-12-03 UKS DWÓJKA Tomaszów M. - KS LECHIA Tomaszów M. II I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Kisiel Bartosz
II-1 2017-12-03 EKS SKRA Bełchatów - UKS DWÓJKA Tomaszów M. I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Kisiel Bartosz
II-1 2017-12-03 KS LECHIA Tomaszów M. II - EKS SKRA Bełchatów I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Kisiel Bartosz
III-1 2017-12-03 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III I Kołodziejczyk Janusz II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila
III-1 2017-12-03 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Kołodziejczyk Janusz II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila
III-1 2017-12-03 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Kołodziejczyk Janusz II Czechowicz Monika Sekretarz Kielan Kamila
IV-1 2017-12-03 MUKS JUVENIA Rawa M. - SPS Zduńska Wola I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
IV-1 2017-12-03 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
IV-1 2017-12-03 SPS Zduńska Wola - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
22 2017-12-03 SMS PZPS Spała - TS Victoria PWSZ Wałbrzych Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Raczkowski Jacek L2 Kryda Paweł
8 2017-12-03 BUDOWLANI Łódź SSA - PTPS Piła L1 Dobrowolski Marek L2 Wojtunik Krzysztof L3 L4
N/A 2017-12-04 Społeczna Akademia Nauk - Politechnika Łódzka I Załęska Paulina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2017-12-04 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I Marynowski Miłosz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2017-12-06 KPS SKRA Bełchatów SA - Chaumont VB 52 L1 Taroń Adam L2 Raczkowski Jacek L3 Dobrowolski Marek L4 Skórka Łukasz LR nieobsadzony
N/A 2017-12-06 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS HURAGAN Widawa I Bilkowski Piotr II Sekretarz Wlaźlik Jakub
52 2017-12-06 KS STAL Głowno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kozłowska Katarzyna II Kuś Dominik Sekretarz Brzeziński Michał
54 2017-12-06 LUMKS Kasztelan - KS LECHIA Tomaszów M. II I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Kisiel Jacek
55 2017-12-06 MKS Zduńska Wola - ULKS MOSiR Sieradz I Marynowski Miłosz II Załęska Paulina Sekretarz Czerwiński Andrzej
11 2017-12-06 SMS PZPS Spała - AZS Częstochowa Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kryda Paweł L2 Bors Jakub
12 2017-12-06 KS LECHIA Tomaszów M. - KPS Siedlce Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Cieślak Michał L2 Piotrowski Wojciech
11 2017-12-07 ŁKS Commercecon Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA L1 Wojtunik Krzysztof L2 Kuś Dominik L3 L4
N/A 2017-12-07 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Łódzki I Kuciapiński Piotr II Kisiel Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-29 2017-12-08 MKS BZURA Ozorków - MUKS JUVENIA Rawa M. I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Świercz Szymon
A-30 2017-12-09 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. I Płaza Zbigniew II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
A-31 2017-12-09 KS LECHIA Tomaszów M. III - KS LECHIA Tomaszów M. II I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
1 2017-12-09 LUKS ASIK Domaniewice - MKS 16 Łódź I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kozłowska Katarzyna L II
1 2017-12-09 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kozłowska Katarzyna L II
1 2017-12-09 MKS 16 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kozłowska Katarzyna L II
1 2017-12-09 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kozłowska Katarzyna L II
1 2017-12-09 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MKS 16 Łódź I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kozłowska Katarzyna L II
1 2017-12-09 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I Kryda Paweł II Czechowicz Monika Sekretarz Dębska Aleksandra L I Kozłowska Katarzyna L II
N/A 2017-12-09 turniej - turniej I Łyszkowicz Wojciech II Kowalow Agnieszka Sekretarz Dobrowolski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2017-12-09 KPS SKRA Bełchatów SA - Effector Kielce L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr L3 L4
27 2017-12-09 KPS SKRA Bełchatów SA II - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Kanicka Bogna L1 Sasak Krzysztof L2 Marynowski Miłosz
28 2017-12-09 SMS PZPS Spała II - LKPS Borowno Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kuciapiński Piotr L2 Strawiński Adrian
29 2017-12-09 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - CARO TEAM Opoczno Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Dobrowolski Dawid L2 Dobrowolski Szymon
56 2017-12-09 MKS Zduńska Wola - LUMKS Kasztelan I Januszkiewicz Tadeusz II Raczkowski Jacek Sekretarz Plajzer Janusz
57 2017-12-09 LUKS Dobroń - KS LECHIA Tomaszów M. II I Bogusławski Andrzej II Komorek Tadeusz Sekretarz Żabicki Bogdan
60 2017-12-09 MUKS JUVENIA Rawa M. - SMS PZPS Spała III I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Gawot Krzysztof
10 2017-12-09 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ESPES Sparta Warszawa Sekretarz Sekieta Henryk L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
6 2017-12-10 MKS BZURA Ozorków - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Bors Jakub II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Bilkowski Piotr
1 2017-12-10 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Czerwiński Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Czerwiński Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-10 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MUKS JUVENIA Rawa M. I Czerwiński Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-10 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Czerwiński Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Czerwiński Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-10 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Czerwiński Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Strawiński Adrian L II
1 2017-12-10 MKS SKIER - VIS Skierniewice - SL SALOS - WODNA Łódź I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Torbicki Jarosław L II
1 2017-12-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UMKS Tuszyn I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Torbicki Jarosław L II
1 2017-12-10 SL SALOS - WODNA Łódź - UMKS Tuszyn I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Torbicki Jarosław L II
1 2017-12-10 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Torbicki Jarosław L II
1 2017-12-10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - SL SALOS - WODNA Łódź I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Torbicki Jarosław L II
1 2017-12-10 UMKS Tuszyn - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Woźniak Halina II Dobrowolski Dawid Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I Torbicki Jarosław L II
1 2017-12-10 UKS Volley 34 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Marek L I Cieślak Michał L II
1 2017-12-10 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Marek L I Cieślak Michał L II
1 2017-12-10 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Marek L I Cieślak Michał L II
1 2017-12-10 UKS Volley 34 Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Marek L I Cieślak Michał L II
1 2017-12-10 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Marek L I Cieślak Michał L II
1 2017-12-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - UKS Volley 34 Łódź I Janecki Jerzy II Humerski Czesław Sekretarz Dobrowolski Marek L I Cieślak Michał L II
1 2017-12-10 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ULKS MOSiR Sieradz I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2017-12-10 EKS SKRA Bełchatów - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2017-12-10 ULKS MOSiR Sieradz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2017-12-10 MUKS JUVENIA Rawa M. II - EKS SKRA Bełchatów I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2017-12-10 EKS SKRA Bełchatów - ULKS MOSiR Sieradz I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2017-12-10 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Kisiel Jacek II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I Kisiel Bartosz L II
1 2017-12-10 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - ZKS Włókniarz Zgierz I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I Dębska Aleksandra L II
1 2017-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MUKS LIBERO Pajęczno I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I Dębska Aleksandra L II
1 2017-12-10 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I Dębska Aleksandra L II
1 2017-12-10 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I Dębska Aleksandra L II
1 2017-12-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - ZKS Włókniarz Zgierz I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I Dębska Aleksandra L II
1 2017-12-10 MUKS LIBERO Pajęczno - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I Dębska Aleksandra L II
1 2017-12-10 UKS Ozorków - BUDOWLANI Łódź SSA I Plajzer Janusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-10 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków I Plajzer Janusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-10 BUDOWLANI Łódź SSA - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Chrześcijanek Magdalena Sekretarz Komorek Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2017-12-10 ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław L1 Marynowski Miłosz L2 Kozłowska Katarzyna L3 L4
19 2017-12-10 EKS SKRA Bełchatów II - KS LECHIA Tomaszów M. II I Marynowski Miłosz II Skórka Łukasz Sekretarz Brożyna Andrzej
20 2017-12-10 MUKS LIBERO Pajęczno - ULKS MOSiR Sieradz I Lewera Jacek II Bilski Robert Sekretarz Trawczyński Piotr
N/A 2017-12-11 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Politechnika Łódzka I Torbicki Jarosław II Kujawska Irmina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-28 2017-12-12 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków I Kowalow Agnieszka II Bogusławski Andrzej Sekretarz Świercz Szymon
1 2017-12-12 Zenit Kazań - Personal Bolivar L1 Wojtunik Krzysztof L2 Bors Jakub L3 Dobrowolski Marek L4 Kryda Paweł LR Kujawska Irmina
2 2017-12-12 KPS SKRA Bełchatów SA - Shanghai Volleyball Club L1 Taroń Adam L2 Kuś Dominik L3 Grzelak Marcin L4 Raczkowski Jacek LR Dropiński Michał
N/A 2017-12-12 Uniwersytet Łódzki - Społeczna Akademia Nauk I Kozłowska Katarzyna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2017-12-12 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi I Brzeziński Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-13 Zenit Kazań - Shanghai Volleyball Club L1 Włosek Kamil L2 Marynowski Miłosz L3 Brzeziński Michał L4 Skórka Łukasz LR Kozłowska Katarzyna
4 2017-12-13 KPS SKRA Bełchatów SA - Personal Bolivar L1 Taroń Adam L2 Kuś Dominik L3 Wojtczak Tomasz L4 Grzelak Marcin LR Załęska Paulina
5 2017-12-14 Personal Bolivar - Shanghai Volleyball Club L1 Bilski Robert L2 Cieślak Michał L3 Trawczyński Piotr L4 Piotrowski Wojciech LR Lewera Jacek
6 2017-12-14 KPS SKRA Bełchatów SA - Zenit Kazań L1 Taroń Adam L2 Kuś Dominik L3 Grzelak Marcin L4 Kryda Paweł LR Kisiel Jacek
II-3 2017-12-15 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - EKS SKRA Bełchatów I Bogusławski Andrzej II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2017-12-15 BUDOWLANI Łódź SSA - KS PAŁAC Bydgoszcz L1 Dobrowolski Marek L2 Grzelak Marcin L3 L4
A-32 2017-12-16 KS LECHIA Tomaszów M. II - EKS SKRA Bełchatów I Gawot Krzysztof II Cieślak Michał Sekretarz Klimczak Bartosz
A-33 2017-12-16 KS LECHIA Tomaszów M. - MKS BZURA Ozorków I Humerski Czesław II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Świercz Szymon
A-34 2017-12-16 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Baran Przemysław II Strawiński Adrian Sekretarz Szymczak Dariusz
31 2017-12-16 MKS BZURA Ozorków - KPS SKRA Bełchatów SA II Sekretarz Sekieta Henryk L1 Bienias Przemysław L2 Skórka Łukasz
32 2017-12-16 CARO TEAM Opoczno - SMS PZPS Spała II Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Strawiński Adrian L2 Szymczak Dariusz
33 2017-12-16 LKS Czarni Wirex Rząśnia - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Kanicka Bogna L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
61 2017-12-16 SMS PZPS Spała III - KS STAL Głowno I Bors Jakub II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kołodziejczyk Janusz
63 2017-12-16 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS LECHIA Tomaszów M. II I Lewera Jacek II Trawczyński Piotr Sekretarz Bilski Robert
64 2017-12-16 LUKS Dobroń - MKS Zduńska Wola I Wojtczak Tomasz II Kisiel Jacek Sekretarz Wlaźlik Jakub
65 2017-12-16 LUMKS Kasztelan - ULKS MOSiR Sieradz I Kopacz Henryk II Brożyna Andrzej Sekretarz Banaszczyk Karolina
13 2017-12-16 SMS PZPS Spała - MKS Ślepsk Suwałki Sekretarz Nowakowska Anna L1 Kozłowska Katarzyna L2 Kujawska Irmina
14 2017-12-16 KS LECHIA Tomaszów M. - TSV Sanok Sekretarz Woźniak Halina L1 Marynowski Miłosz L2 Raczkowski Jacek
I-5 2017-12-16 BUDOWLANI Łódź SSA - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Marek II Sasak Krzysztof Sekretarz Kaliszczuk Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-4 2017-12-16 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Grzelak Marcin II Kowalow Agnieszka Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2017-12-16 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Dobrowolski Szymon L2 Kuciapiński Piotr
III-6 2017-12-16 CARO TEAM Opoczno - UKS Ozorków I Taraszkiewicz Zbigniew II Kamiński Marek Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2017-12-17 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Baran Przemysław II Taroń Adam Sekretarz Zając Andrzej
8 2017-12-17 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów I Wojtczak Tomasz II Humerski Czesław Sekretarz Dębska Aleksandra
1 2017-12-17 KS LECHIA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów I Bilkowski Piotr II Sasak Krzysztof Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-12-17 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków I Bilkowski Piotr II Sasak Krzysztof Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-12-17 EKS SKRA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Bilkowski Piotr II Sasak Krzysztof Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-12-17 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Bilkowski Piotr II Sasak Krzysztof Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-12-17 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Bilkowski Piotr II Sasak Krzysztof Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-12-17 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. I Bilkowski Piotr II Sasak Krzysztof Sekretarz Strawiński Adrian
1 2017-12-17 UKS DWÓJKA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III I Kopacz Henryk II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
1 2017-12-17 UKS KORONA Bełchatów - UKS DWÓJKA Tomaszów M. I Kopacz Henryk II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
1 2017-12-17 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III - UKS KORONA Bełchatów I Kopacz Henryk II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina
1 2017-12-17 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kisiel Jacek II Kisiel Bartosz Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-12-17 KS LECHIA Tomaszów M. II - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Kisiel Jacek II Kisiel Bartosz Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-12-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA Tomaszów M. II I Kisiel Jacek II Kisiel Bartosz Sekretarz Kielan Kamila
1 2017-12-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SPS Zduńska Wola I Brzeziński Michał II Dębska Aleksandra Sekretarz Czechowicz Monika
1 2017-12-17 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Brzeziński Michał II Dębska Aleksandra Sekretarz Czechowicz Monika
1 2017-12-17 SPS Zduńska Wola - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Brzeziński Michał II Dębska Aleksandra Sekretarz Czechowicz Monika
1 2017-12-17 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Załęska Paulina II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Załęska Paulina II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Załęska Paulina II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Bogusławski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Wlaźlik Jakub II Dobrowolski Marek Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wlaźlik Jakub II Dobrowolski Marek Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wlaźlik Jakub II Dobrowolski Marek Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Piotrowski Wojciech II Kamiński Marek Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. I Piotrowski Wojciech II Taraszkiewicz Zbigniew Sekretarz Kamiński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Piotrowski Wojciech II Kamiński Marek Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-17 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - SL SALOS - WODNA Łódź I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 EKS SKRA Bełchatów - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 SL SALOS - WODNA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Cieślak Michał II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Kołodziejczyk Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Cieślak Michał II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Kołodziejczyk Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS LIBERO Pajęczno I Cieślak Michał II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Kołodziejczyk Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-17 VOLLEY TEAM Żychlin - UKS Ozorków I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 UMKS Tuszyn - VOLLEY TEAM Żychlin I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 UKS Ozorków - UMKS Tuszyn I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-17 LUKS CZARNI Szczerców - MKS 16 Łódź I Sekieta Henryk II Woźniak Halina Sekretarz Sobczak Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-17 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ZKS Włókniarz Zgierz I Sekieta Henryk II Woźniak Halina Sekretarz Sobczak Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-17 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-17 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2017-12-17 SMS PZPS Spała - TSV Sanok Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kozłowska Katarzyna L2 Kujawska Irmina
22 2017-12-17 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Kujawska Irmina II Kozłowska Katarzyna Sekretarz Włosek Kamil
23 2017-12-17 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS LIBERO Pajęczno I Kanicka Bogna II Bilski Robert Sekretarz Lewera Jacek
24 2017-12-17 ULKS MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów II I Marynowski Miłosz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Czerwiński Andrzej
N/A 2017-12-18 Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Społeczna Akademia Nauk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2017-12-19 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I Czerwiński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2017-12-19 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Sekieta Henryk
N/A 2017-12-20 KS LECHIA Tomaszów M. - AZS Stal Nysa L1 Cieślak Michał L2 Piotrowski Wojciech
I-6 2017-12-20 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Wojtunik Krzysztof II Wojtczak Tomasz Sekretarz Kowalow Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2017-12-21 BUDOWLANI Łódź SSA - Dinamo Moskwa L1 Dobrowolski Marek L2 Kuś Dominik L3 Brzeziński Michał L4 Raczkowski Jacek LR nieobsadzony
8 2017-12-22 KPS SKRA Bełchatów SA - BBTS Bielsko Biała L1 Brzeziński Michał L2 Skórka Łukasz L3 L4
A-36 2018-01-05 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. II I Dropiński Michał II Wlaźlik Jakub Sekretarz Świercz Szymon
70 2018-01-05 KS STAL Głowno - MUKS JUVENIA Rawa M. I Lewicki Tomasz II Choroba Piotr Sekretarz Pacler Dominik
II-11 2018-01-05 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wojtunik Krzysztof II Grzelak Marcin Sekretarz Kielan Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-7 2018-01-05 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS Ozorków I Bartodziejski Robert II Kanicka Bogna Sekretarz Lewera Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2018-01-05 BUDOWLANI Łódź SSA - LTS LEGIONOVIA Legionowo L1 Brzeziński Michał L2 Kuś Dominik L3 L4
A-35 2018-01-06 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Świercz Szymon
A-37 2018-01-06 KS LECHIA Tomaszów M. III - EKS SKRA Bełchatów I Gawot Krzysztof II Kamiński Marek Sekretarz Klimczak Bartosz
34 2018-01-06 KPS SKRA Bełchatów SA II - LKS Czarni Wirex Rząśnia Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
35 2018-01-06 SMS PZPS Spała II - MKS Kalisz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
36 2018-01-06 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - MKS BZURA Ozorków Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Kuciapiński Piotr L2 Bors Jakub
66 2018-01-06 ULKS MOSiR Sieradz - LUKS Dobroń I Kanicka Bogna II Kopacz Henryk Sekretarz Chrześcijanek Magdalena
67 2018-01-06 MKS Zduńska Wola - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Mencel Katarzyna II Dobrowolski Marek Sekretarz Sekieta Henryk
I-7 2018-01-06 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Kuś Dominik II Brzeziński Michał Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I-8 2018-01-06 UKS LIDER Konstantynów Ł. - BUDOWLANI Łódź SSA I Kozłowska Katarzyna II Sasak Krzysztof Sekretarz Bilkowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2018-01-07 MUKS LIBERO Pajęczno - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Lewera Jacek II Trawczyński Piotr Sekretarz Bilski Robert
4 2018-01-07 EKS SKRA Bełchatów - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Szymon Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 SL SALOS - WODNA Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Bienias Przemysław II Lewicki Tomasz Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 UKS Ozorków - SL SALOS - WODNA Łódź I Bienias Przemysław II Choroba Piotr Sekretarz Lewicki Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS Ozorków I Bienias Przemysław II Lewicki Tomasz Sekretarz Choroba Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 MUKS LIBERO Pajęczno - VOLLEY TEAM Żychlin I Kołodziej Andrzej II Pawełka Maciej Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS LIBERO Pajęczno I Kołodziej Andrzej II Pawełka Maciej Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2018-01-07 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. I Sasak Krzysztof II Kuś Dominik Sekretarz Wojtunik Krzysztof
4 2018-01-07 VOLLEY TEAM Żychlin - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kołodziej Andrzej II Pawełka Maciej Sekretarz Kopacz Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2018-01-07 EKS SKRA Bełchatów - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Sekieta Henryk
1 2018-01-07 UMKS Tuszyn - ZKS Włókniarz Zgierz I Bogusławski Andrzej II Cieślak Michał Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 MKS 16 Łódź - LUKS CZARNI Szczerców I Bogusławski Andrzej II Cieślak Michał Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-01-07 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-07 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-07 turniej - turniej I Dropiński Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-07 turniej - turniej I nieobsadzony II Pacler Dominik Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-07 turniej - turniej I Banaszczyk Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 KS LECHIA Tomaszów M. - UKS KORONA Bełchatów I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kisiel Jacek L I Rupniewski Ryszard L II
1 2018-01-07 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kisiel Jacek L I Rupniewski Ryszard L II
1 2018-01-07 UKS KORONA Bełchatów - MKS BZURA Ozorków I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kisiel Jacek L I Rupniewski Ryszard L II
1 2018-01-07 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kisiel Jacek L I Rupniewski Ryszard L II
1 2018-01-07 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - UKS KORONA Bełchatów I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kisiel Jacek L I Rupniewski Ryszard L II
1 2018-01-07 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Kisiel Jacek L I Rupniewski Ryszard L II
13 2018-01-07 ŁKS Commercecon Łódź - PSPS Chemik Police L1 Kujawska Irmina L2 Załęska Paulina L3 L4
1 2018-01-07 UKS DWÓJKA Tomaszów M. - KS LECHIA Tomaszów M. II I Baran Przemysław II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 EKS SKRA Bełchatów - UKS DWÓJKA Tomaszów M. I Baran Przemysław II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 KS LECHIA Tomaszów M. II - EKS SKRA Bełchatów I Baran Przemysław II Piotrowski Wojciech Sekretarz Kubicki Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Kryda Paweł II Kielan Kamila Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kryda Paweł II Kielan Kamila Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III I Kryda Paweł II Kielan Kamila Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - SPS Zduńska Wola I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 SPS Zduńska Wola - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Grzelak Marcin II Żabicki Bogdan Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Grzelak Marcin II Kadziak Zdzisław Sekretarz Żabicki Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-07 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Grzelak Marcin II Żabicki Bogdan Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wlaźlik Jakub II Sobczak Radosław Sekretarz Wojtczak Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Wojtczak Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Sobczak Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-07 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Wojtczak Tomasz II Wlaźlik Jakub Sekretarz Sobczak Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Kamiński Marek II Klimczak Bartosz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Klimczak Bartosz II Kamiński Marek Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-07 MKS SKIER - VIS Skierniewice - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Taraszkiewicz Zbigniew II Klimczak Bartosz Sekretarz Kamiński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-07 MUKS JUVENIA Rawa M. - EKS SKRA Bełchatów I Dobrowolski Szymon II Dobrowolski Marek Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2018-01-07 ULKS MOSiR Sieradz - KS LECHIA Tomaszów M. II I Kanicka Bogna II Bartodziejski Robert Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
2 2018-01-07 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS JUVENIA Rawa M. I Dobrowolski Marek II Dobrowolski Szymon Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2018-01-07 EKS SKRA Bełchatów II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Bors Jakub II Marynowski Miłosz Sekretarz Nowakowska Anna
N/A 2018-01-10 KPS SKRA Bełchatów SA - Asseco Resovia Rzeszów L1 Dobrowolski Marek L2 Kryda Paweł
II-12 2018-01-11 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Kaliszczuk Mateusz II Żabicki Bogdan Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-39 2018-01-12 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Szymczak Dariusz II Cieślak Michał Sekretarz Baran Przemysław
I-10 2018-01-12 BUDOWLANI Łódź SSA - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Grzelak Marcin II Wojtunik Krzysztof Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III-9 2018-01-12 CARO TEAM Opoczno - MUKS LIBERO Pajęczno I Strawiński Rafał II Strawiński Adrian Sekretarz Rupniewski Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-12 UKS Ozorków - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Bienias Przemysław
N/A 2018-01-13 turniej - turniej I Wlaźlik Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-13 turniej - turniej I Strawiński Adrian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-13 turniej - turniej I Bilski Robert II Lewera Jacek Sekretarz Trawczyński Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-13 turniej - turniej I Kozłowska Katarzyna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-38 2018-01-13 MKS BZURA Ozorków - KS LECHIA Tomaszów M. III I Kuś Dominik II Dropiński Michał Sekretarz Pacler Dominik
A-40 2018-01-13 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA Tomaszów M. I Grzelak Marcin II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Sobczak Radosław
37 2018-01-13 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - KPS SKRA Bełchatów SA II Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
38 2018-01-13 MKS BZURA Ozorków - SMS PZPS Spała II Sekretarz Sekieta Henryk L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
39 2018-01-13 CARO TEAM Opoczno - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Strawiński Adrian L2 Szymczak Dariusz
72 2018-01-13 SMS PZPS Spała III - KS LECHIA Tomaszów M. II I Taraszkiewicz Zbigniew II Gawot Krzysztof Sekretarz Klimczak Bartosz
74 2018-01-13 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ULKS MOSiR Sieradz I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Bartodziejski Robert
75 2018-01-13 LUKS Dobroń - LUMKS Kasztelan I Marynowski Miłosz II Kujawska Irmina Sekretarz Olszycka Aneta
15 2018-01-13 SMS PZPS Spała - KPS Siedlce Sekretarz Baran Przemysław L1 Sasak Krzysztof L2 Cieślak Michał
16 2018-01-13 KS LECHIA Tomaszów M. - AGH Kraków Sekretarz Nowakowska Anna L1 Wojtczak Tomasz L2 Raczkowski Jacek
I-9 2018-01-13 UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Dobrowolski Marek II Bogusławski Andrzej Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-8 2018-01-13 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Brożyna Andrzej II Płaza Zbigniew Sekretarz Banaszczyk Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2018-01-13 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - Bluesoft Mazovia Warszawa Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Kołodziej Andrzej L2 Pawełka Maciej
1 2018-01-13 UKS Ozorków - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Choroba Piotr II Kielan Kamila Sekretarz Dębska Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-13 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - UKS Ozorków I Choroba Piotr II Kielan Kamila Sekretarz Dębska Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-13 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I Choroba Piotr II Kielan Kamila Sekretarz Dębska Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2018-01-14 MUKS LIBERO Pajęczno - KS LECHIA Tomaszów M. II I Kisiel Jacek II Brożyna Andrzej Sekretarz Kisiel Bartosz
29 2018-01-14 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - EKS SKRA Bełchatów II I Cieślak Michał II Sasak Krzysztof Sekretarz Kadziak Zdzisław
30 2018-01-14 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ULKS MOSiR Sieradz I Kanicka Bogna II Kołodziej Andrzej Sekretarz Bartodziejski Robert
5 2018-01-14 EKS SKRA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. I Kujawska Irmina II Marynowski Miłosz Sekretarz Taroń Adam
11 2018-01-14 KS LECHIA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów I Baran Przemysław II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard
12 2018-01-14 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - MKS BZURA Ozorków I Załęska Paulina II Kuś Dominik Sekretarz Sawoniuk Marcin
N/A 2018-01-14 turniej - turniej I Woźniak Halina II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Dębska Aleksandra L II
1 2018-01-14 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Dębska Aleksandra L II
1 2018-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Dębska Aleksandra L II
1 2018-01-14 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Dębska Aleksandra L II
1 2018-01-14 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Dębska Aleksandra L II
1 2018-01-14 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Kozłowska Katarzyna II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Wlaźlik Jakub L I Dębska Aleksandra L II
1 2018-01-14 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS Volley 34 Łódź I nieobsadzony II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech
1 2018-01-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - SL SALOS - WODNA Łódź I nieobsadzony II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech
1 2018-01-14 UKS Volley 34 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź I nieobsadzony II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech
1 2018-01-14 KS DZIEWIĄTKA Łódź - MKS SKIER - VIS Skierniewice I nieobsadzony II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech
1 2018-01-14 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Volley 34 Łódź I nieobsadzony II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech
1 2018-01-14 SL SALOS - WODNA Łódź - KS DZIEWIĄTKA Łódź I nieobsadzony II Czechowicz Monika Sekretarz Dobrowolski Marek L I Kielan Kamila L II Łyszkowicz Wojciech
1 2018-01-14 UMKS Tuszyn - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Plajzer Janusz L II
1 2018-01-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Plajzer Janusz L II
1 2018-01-14 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Plajzer Janusz L II
1 2018-01-14 UMKS Tuszyn - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Plajzer Janusz L II
1 2018-01-14 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Plajzer Janusz L II
1 2018-01-14 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - UMKS Tuszyn I Januszkiewicz Tadeusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L I Plajzer Janusz L II
1 2018-01-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - LUKS ASIK Domaniewice I Klimczak Bartosz II Pacler Dominik Sekretarz Kubicki Paweł L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2018-01-14 ULKS MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów I Klimczak Bartosz II Pacler Dominik Sekretarz Kubicki Paweł L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2018-01-14 LUKS ASIK Domaniewice - EKS SKRA Bełchatów I Klimczak Bartosz II Pacler Dominik Sekretarz Kubicki Paweł L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2018-01-14 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - ULKS MOSiR Sieradz I Klimczak Bartosz II Pacler Dominik Sekretarz Kubicki Paweł L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2018-01-14 ULKS MOSiR Sieradz - LUKS ASIK Domaniewice I Klimczak Bartosz II Pacler Dominik Sekretarz Kubicki Paweł L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2018-01-14 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I Klimczak Bartosz II Pacler Dominik Sekretarz Kubicki Paweł L I Taraszkiewicz Zbigniew L II
1 2018-01-14 MUKS JUVENIA Rawa M. II - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-01-14 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-01-14 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-01-14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-01-14 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - MUKS JUVENIA Rawa M. II I Bogusławski Andrzej II Torbicki Jarosław Sekretarz Dobrowolski Dawid L I Dobrowolski Szymon L II
1 2018-01-14 MKS 16 Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA I Bilski Robert II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Kisiel Jacek L II Kisiel Bartosz
1 2018-01-14 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno I Bilski Robert II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Kisiel Jacek L II Kisiel Bartosz
1 2018-01-14 BUDOWLANI Łódź SSA - MUKS LIBERO Pajęczno I Bilski Robert II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Kisiel Jacek L II Kisiel Bartosz
1 2018-01-14 MKS 16 Łódź - ZKS Włókniarz Zgierz I Bilski Robert II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Kisiel Jacek L II Kisiel Bartosz
1 2018-01-14 ZKS Włókniarz Zgierz - BUDOWLANI Łódź SSA I Bilski Robert II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Kisiel Jacek L II Kisiel Bartosz
1 2018-01-14 MUKS LIBERO Pajęczno - MKS 16 Łódź I Bilski Robert II Brożyna Andrzej Sekretarz Lewera Jacek L I Kisiel Jacek L II Kisiel Bartosz
II-7 2018-01-16 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Kozłowska Katarzyna II Torbicki Jarosław Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-16 Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki I Kaliszczuk Mateusz II Strawiński Adrian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2018-01-17 MKS BZURA Ozorków - MKS Kalisz Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
1 2018-01-18 ULKS MOSiR Sieradz - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Plajzer Janusz II Komorek Tadeusz Sekretarz Januszkiewicz Tadeusz
III-12 2018-01-18 UKS Ozorków - CARO TEAM Opoczno I Dropiński Michał II Bienias Przemysław Sekretarz Świercz Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-19 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - ULKS MOSiR Sieradz I Włosek Kamil II Bors Jakub Sekretarz Nowakowska Anna
41 2018-01-19 LKS Czarni Wirex Rząśnia - CARO TEAM Opoczno Sekretarz Kanicka Bogna L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
I-12 2018-01-19 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Strawiński Rafał II Szymczak Dariusz Sekretarz Rupniewski Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-20 turniej - turniej I Pacler Dominik II Łyszkowicz Wojciech Sekretarz Czechowicz Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-20 turniej - turniej I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Bartodziejski Robert L I Bilski Robert L II
40 2018-01-20 KPS SKRA Bełchatów SA II - LKPS Borowno Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Dobrowolski Szymon L2 Wlaźlik Jakub
42 2018-01-20 SMS PZPS Spała II - AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Kowalow Agnieszka L2 Marynowski Miłosz
78 2018-01-20 MKS Zduńska Wola - SMS PZPS Spała III I Dobrowolski Marek II Humerski Czesław Sekretarz Sekieta Henryk
79 2018-01-20 KS LECHIA Tomaszów M. II - MUKS JUVENIA Rawa M. I Bogusławski Andrzej II Kisiel Jacek Sekretarz Woźniak Halina
17 2018-01-20 SMS PZPS Spała - AZS Stal Nysa Sekretarz Gawot Krzysztof L1 Piotrowski Wojciech L2 Strawiński Rafał
18 2018-01-20 KS LECHIA Tomaszów M. - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz Rupniewski Ryszard L1 Szymczak Dariusz L2 Cieślak Michał
I-11 2018-01-20 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - BUDOWLANI Łódź SSA I Raczkowski Jacek II Bors Jakub Sekretarz Nowakowska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-9 2018-01-20 EKS SKRA Bełchatów - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. II I Komorek Tadeusz II Plajzer Janusz Sekretarz Brożyna Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II-10 2018-01-20 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Żabicki Bogdan II Kaliszczuk Mateusz Sekretarz Kadziak Zdzisław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2018-01-20 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - LTS LEGIONOVIA Legionowo Sekretarz Nowakowska Anna L1 Dobrowolski Dawid L2 Załęska Paulina
14 2018-01-20 BUDOWLANI Łódź SSA - BKS Aluprof Bielsko-Biała L1 Kuś Dominik L2 Raczkowski Jacek L3 L4
1 2018-01-21 KS LECHIA Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów I Gawot Krzysztof II Strawiński Adrian Sekretarz Zając Andrzej L I Kamiński Marek L II Baran Przemysław
1 2018-01-21 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - UKS KORONA Bełchatów I Gawot Krzysztof II Strawiński Adrian Sekretarz Zając Andrzej L I Kamiński Marek L II Baran Przemysław
1 2018-01-21 EKS SKRA Bełchatów - UKS KORONA Bełchatów I Gawot Krzysztof II Strawiński Adrian Sekretarz Zając Andrzej L I Kamiński Marek L II Baran Przemysław
1 2018-01-21 KS LECHIA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź I Gawot Krzysztof II Strawiński Adrian Sekretarz Zając Andrzej L I Kamiński Marek L II Baran Przemysław
1 2018-01-21 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Gawot Krzysztof II Strawiński Adrian Sekretarz Zając Andrzej L I Kamiński Marek L II Baran Przemysław
1 2018-01-21 UKS KORONA Bełchatów - KS LECHIA Tomaszów M. I Gawot Krzysztof II Strawiński Adrian Sekretarz Zając Andrzej L I Kamiński Marek L II Baran Przemysław
1 2018-01-21 UKS DWÓJKA Tomaszów M. - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III I Dobrowolski Marek II Dropiński Michał Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 MKS BZURA Ozorków - UKS DWÓJKA Tomaszów M. I Dobrowolski Marek II Dropiński Michał Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź III - MKS BZURA Ozorków I Dobrowolski Marek II Dropiński Michał Sekretarz Woźniak Halina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Strawiński Rafał II Nowakowska Anna Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 KS LECHIA Tomaszów M. II - KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź II I Strawiński Rafał II Nowakowska Anna Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS LECHIA Tomaszów M. II I Strawiński Rafał II Nowakowska Anna Sekretarz Łyszkowicz Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. - SPS Zduńska Wola I Cieślak Michał II Kubicki Paweł Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 MUKS JUVENIA Rawa M. - UMKS VOLLEY 5 Piotrków T. I Cieślak Michał II Kubicki Paweł Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 SPS Zduńska Wola - MUKS JUVENIA Rawa M. I Cieślak Michał II Kubicki Paweł Sekretarz Zendeł Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 UKS LIDER Konstantynów Ł. - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I Bilkowski Piotr II Marynowski Miłosz Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I Bilkowski Piotr II Marynowski Miłosz Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I Bilkowski Piotr II Marynowski Miłosz Sekretarz Humerski Czesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I Wojtczak Tomasz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Wojtczak Tomasz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS SKIER - VIS Skierniewice I Wojtczak Tomasz II Kowalow Agnieszka Sekretarz Wlaźlik Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I Banaszczyk Karolina II Brożyna Andrzej Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 EKS SKRA Bełchatów - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 KS DZIEWIĄTKA Łódź - EKS SKRA Bełchatów I Brożyna Andrzej II Banaszczyk Karolina Sekretarz Płaza Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - MUKS JUVENIA Rawa M. I Piotrowski Wojciech II Klimczak Bartosz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 SL SALOS - WODNA Łódź - MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. I Piotrowski Wojciech II Klimczak Bartosz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 MUKS JUVENIA Rawa M. - SL SALOS - WODNA Łódź I Piotrowski Wojciech II Klimczak Bartosz Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I Kanicka Bogna II Lewera Jacek Sekretarz Bartodziejski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 MUKS LIBERO Pajęczno - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Bartodziejski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MUKS LIBERO Pajęczno I Lewera Jacek II Kanicka Bogna Sekretarz Bartodziejski Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 UKS Ozorków - VOLLEY TEAM Żychlin I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 UMKS Tuszyn - UKS Ozorków I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 VOLLEY TEAM Żychlin - UMKS Tuszyn I Choroba Piotr II Lewicki Tomasz Sekretarz Kuś Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-21 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - ZKS Włókniarz Zgierz I Bogusławski Andrzej II Świercz Szymon Sekretarz Sobczak Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-21 LUKS CZARNI Szczerców - MKS 16 Łódź I Bogusławski Andrzej II Świercz Szymon Sekretarz Sobczak Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-01-21 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-01-21 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2018-01-21 KPS SKRA Bełchatów SA - Jastrzębski Węgiel L1 Bors Jakub L2 Grzelak Marcin L3 L4
N/A 2018-01-21 turniej - turniej I Dobrowolski Dawid II Dobrowolski Szymon Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-21 turniej - turniej I Kaliszczuk Mateusz II Kielan Kamila Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-21 turniej - turniej I Komorek Tadeusz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2018-01-21 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - BAS Białystok Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Bilski Robert L2 Trawczyński Piotr
A-41 2018-01-27 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS LECHIA Tomaszów M. II I II Sekretarz
A-42 2018-01-27 KS WIFAMA SZKOŁA Gortata Łódź - KS LECHIA Tomaszów M. III I II Sekretarz
A-43 2018-01-27 MKS BZURA Ozorków - EKS SKRA Bełchatów I II Sekretarz
43 2018-01-27 SMS PZPS Spała II - KPS SKRA Bełchatów SA II Sekretarz Woźniak Halina L1 Załęska Paulina L2 Kowalow Agnieszka
44 2018-01-27 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - KONSPOL Słupca Sekretarz Kadziak Zdzisław L1 Marynowski Miłosz L2 Raczkowski Jacek
45 2018-01-27 MKS BZURA Ozorków - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
81 2018-01-27 KS STAL Głowno - KS LECHIA Tomaszów M. II I Kuś Dominik II Sasak Krzysztof Sekretarz Wlaźlik Jakub
82 2018-01-27 MUKS JUVENIA Rawa M. - MKS Zduńska Wola I Żabicki Bogdan II Bogusławski Andrzej Sekretarz Kamiński Marek
83 2018-01-27 SMS PZPS Spała III - ULKS MOSiR Sieradz I Wojtczak Tomasz II Dobrowolski Marek Sekretarz Rupniewski Ryszard
85 2018-01-27 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - LUKS Dobroń I Januszkiewicz Tadeusz II Pawełka Maciej Sekretarz Bartodziejski Robert
19 2018-01-27 KS LECHIA Tomaszów M. - SMS PZPS Spała Sekretarz Baran Przemysław L1 Szymczak Dariusz L2 Cieślak Michał
12 2018-01-27 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask Sekretarz Taraszkiewicz Zbigniew L1 Piotrowski Wojciech L2 Strawiński Rafał
15 2018-01-27 ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka L1 Kozłowska Katarzyna L2 Kujawska Irmina L3 L4
1 2018-01-28 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - UKS LIDER Konstantynów Ł. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 KS DZIEWIĄTKA Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS JUVENIA Rawa M. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 MUKS JUVENIA Rawa M. - KS DZIEWIĄTKA Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 MKS SKIER - VIS Skierniewice - UKS Volley 34 Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - UKS Volley 34 Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II - MKS SKIER - VIS Skierniewice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 MKS SKIER - VIS Skierniewice - ŁMLKS ŁASKOVIA Łask I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 UKS Volley 34 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 SL SALOS - WODNA Łódź - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II - MUKS ABIS - SP 64 Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 SL SALOS - WODNA Łódź - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 MUKS ABIS - SP 64 Łódź - SL SALOS - WODNA Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 UMKS Tuszyn - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 ULKS MOSiR Sieradz - EKS SKRA Bełchatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 MUKS DARGFIL Tomaszów M. - EKS SKRA Bełchatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 UMKS Tuszyn - ULKS MOSiR Sieradz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 ULKS MOSiR Sieradz - MUKS DARGFIL Tomaszów M. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 EKS SKRA Bełchatów - UMKS Tuszyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 LUKS ASIK Domaniewice - MKS 16 Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 MUKS JUVENIA Rawa M. II - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 MKS 16 Łódź - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 LUKS ASIK Domaniewice - MUKS JUVENIA Rawa M. II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 MUKS JUVENIA Rawa M. II - MKS 16 Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LUKS ASIK Domaniewice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 ZKS Włókniarz Zgierz - MUKS LIBERO Pajęczno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II - MUKS LIBERO Pajęczno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 UKS LIDER Konstantynów Ł. II - ZKS Włókniarz Zgierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 ZKS Włókniarz Zgierz - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 MUKS LIBERO Pajęczno - UKS LIDER Konstantynów Ł. II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. - UKS Ozorków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 BUDOWLANI Łódź SSA - UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-28 UKS Ozorków - BUDOWLANI Łódź SSA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2018-01-31 KPS SKRA Bełchatów SA - Dynamo Moskwa L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony LR nieobsadzony
16 2018-02-04 BUDOWLANI Łódź SSA - KSZO OSTROWIEC L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
N/A 2018-02-06 BUDOWLANI Łódź SSA - Galatasaray Istanbul L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony LR nieobsadzony
10 2018-02-10 KPS SKRA Bełchatów SA - Indykpol AZS Olsztyn L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
87 2018-02-10 LUMKS Kasztelan - SMS PZPS Spała III I II Sekretarz
88 2018-02-10 ULKS MOSiR Sieradz - MUKS JUVENIA Rawa M. I II Sekretarz
89 2018-02-10 MKS Zduńska Wola - KS STAL Głowno I II Sekretarz
21 2018-02-10 KS LECHIA Tomaszów M. - AZS Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
17 2018-02-11 ŁKS Commercecon Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
N/A 2018-02-13 KPS SKRA Bełchatów SA - Lokomotiv Novosibirsk L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony LR nieobsadzony
76 2018-02-17 LUMKS Kasztelan - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I Kryda Paweł II Bors Jakub Sekretarz Dębska Aleksandra
2 2018-02-17 SKS START Łódź - UKS Ozorków I II Sekretarz
18 2018-02-18 BUDOWLANI Łódź SSA - Developres SkyRes Rzeszów L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
N/A 2018-02-20 BUDOWLANI Łódź SSA - VakifBank Istanbul L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony LR nieobsadzony
11 2018-02-24 KPS SKRA Bełchatów SA - Cerrad Czarni Radom L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
47 2018-02-24 KPS SKRA Bełchatów SA II - CARO TEAM Opoczno Sekretarz Płaza Zbigniew L1 Kozłowska Katarzyna L2 Sasak Krzysztof
48 2018-02-24 MKS BZURA Ozorków - LKS Czarni Wirex Rząśnia Sekretarz Zawierucha Dariusz L1 Bienias Przemysław L2 Dropiński Michał
92 2018-02-24 KS STAL Głowno - ULKS MOSiR Sieradz I II Sekretarz
93 2018-02-24 MUKS JUVENIA Rawa M. - LUMKS Kasztelan I II Sekretarz
94 2018-02-24 SMS PZPS Spała III - LUKS Dobroń I II Sekretarz
16 2018-02-24 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz Nowakowska Anna L1 Kowalow Agnieszka L2 Załęska Paulina
3 2018-02-24 UKS LIDER Konstantynów Ł. - SKS START Łódź I II Sekretarz
19 2018-02-26 ŁKS Commercecon Łódź - BKS Aluprof Bielsko-Biała L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
49 2018-03-03 SMS PZPS Spała II - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
50 2018-03-03 AZS UŁ WIFAMA SZKOŁA GORTATA Łódź - LKS Czarni Wirex Rząśnia Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
51 2018-03-03 MKS BZURA Ozorków - LKPS Borowno Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
96 2018-03-03 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - SMS PZPS Spała III I II Sekretarz
97 2018-03-03 LUKS Dobroń - MUKS JUVENIA Rawa M. I II Sekretarz
98 2018-03-03 LUMKS Kasztelan - KS STAL Głowno I II Sekretarz
100 2018-03-03 MKS Zduńska Wola - KS LECHIA Tomaszów M. II I II Sekretarz
17 2018-03-03 MUKS SOS REYMONT DARGFIL Rawa Maz. - Sokołów SA NIKE Węgrów Sekretarz Woźniak Halina L1 Kaliszczuk Mateusz L2 Wlaźlik Jakub
20 2018-03-03 BUDOWLANI Łódź SSA - Impel Wrocław L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
4 2018-03-10 UKS LIDER Konstantynów Ł. - UKS Ozorków I II Sekretarz
13 2018-03-17 KPS SKRA Bełchatów SA - MKS Będzin L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
52 2018-03-17 KPS SKRA Bełchatów SA II - MKS Kalisz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
53 2018-03-17 CARO TEAM Opoczno - MKS BZURA Ozorków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
54 2018-03-17 LKS Czarni Wirex Rząśnia - SMS PZPS Spała II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
101 2018-03-17 KS LECHIA Tomaszów M. II - ULKS MOSiR Sieradz I II Sekretarz
103 2018-03-17 KS STAL Głowno - LUKS Dobroń I II Sekretarz
104 2018-03-17 MUKS JUVENIA Rawa M. - Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ I II Sekretarz
18 2018-03-17 ŁMLKS ŁASKOVIA Łask - LTS LEGIONOVIA Legionowo Sekretarz Chrześcijanek Magdalena L1 Dobrowolski Dawid L2 Dobrowolski Szymon
5 2018-03-17 UKS Ozorków - SKS START Łódź I II Sekretarz
21 2018-03-17 ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
107 2018-03-24 Wieluński Klub Sportowy SIATKARZ - KS STAL Głowno I II Sekretarz
109 2018-03-24 KS LECHIA Tomaszów M. II - LUMKS Kasztelan I II Sekretarz
6 2018-03-24 SKS START Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł. I II Sekretarz
110 2018-03-24 ULKS MOSiR Sieradz - MKS Zduńska Wola I II Sekretarz
22 2018-03-24 BUDOWLANI Łódź SSA - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
23 2018-03-28 ŁKS Commercecon Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
24 2018-04-07 BUDOWLANI Łódź SSA - ŁKS Commercecon Łódź L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
15 2018-04-14 KPS SKRA Bełchatów SA - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
25 2018-04-21 BUDOWLANI Łódź SSA - PSPS Chemik Police L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
26 2018-04-21 ŁKS Commercecon Łódź - Budowlani Toruń L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony